Napísali o nás

Do plaviek už spokojná s novými prsiami (Korzár)

Ak si pred letom znovu robíte starosti, že vaše prsia nevyzerajú v plavkách dobre a chceli by ste ich mať väčšie, menšie, pevnejšie, vedzte, že problém sa dá vyriešiť. Moderná plastická a estetická chirurgia ponúka už aj na východe skúsených odborníkov, ktorí dokážu splniť vaše želanie a navždy vás zbaviť zbytočných komplexov.

HydraFacial omladí a vyživí pleť aj v lete (Korzár)

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry. Jeho obrovskou výhodou je, že sa môže využívať celoročne, to znamená aj v letných mesiacoch a je efektívny pre všetky typy pleti. A navyše vidíte výsledok takmer okamžite bez nutnosti rekonvalescencie.

Liposukcia Water-Jet si s tukom hravo poradí (Korzár)

Liposukcia Wa ter Jet je jednou z najnovších a najšetrnejších metód používaných na odstránenie nadbytočného tuku. Táto metóda je bezkonkurenčná svojou bezpečnosťou ako aj možnosťou dosiahnutia lepších výsledkov ako pri klasickej liposukcii. Ako prebieha samotný zákrok?

Napíšte nám

* - povinná položka