Napísali o nás

Do plaviek už spokojná s novými prsiami (Korzár)

Ak si pred letom znovu robíte starosti, že vaše prsia nevyzerajú v plavkách dobre a chceli by ste ich mať väčšie, menšie, pevnejšie, vedzte, že problém sa dá vyriešiť. Moderná plastická a estetická chirurgia ponúka už aj na východe skúsených odborníkov, ktorí dokážu splniť vaše želanie a navždy vás zbaviť zbytočných komplexov.

HydraFacial omladí a vyživí pleť aj v lete (Korzár)

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry. Jeho obrovskou výhodou je, že sa môže využívať celoročne, to znamená aj v letných mesiacoch a je efektívny pre všetky typy pleti. A navyše vidíte výsledok takmer okamžite bez nutnosti rekonvalescencie.

Liposukcia Water-Jet si s tukom hravo poradí (Korzár)

Liposukcia Wa ter Jet je jednou z najnovších a najšetrnejších metód používaných na odstránenie nadbytočného tuku. Táto metóda je bezkonkurenčná svojou bezpečnosťou ako aj možnosťou dosiahnutia lepších výsledkov ako pri klasickej liposukcii. Ako prebieha samotný zákrok?

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .