Napísali o nás

Blepharoplastika

Viečka sú s očami najvýznamnejšou časťou ľudskej tváre, ich unavený a starší výraz či "prepadnuté oči vráskami" môžu narúšať harmóniu tváre. V závislosti od individuálnej a často vrodenej predispozície sa v praxi stretávame s "unavenými a prepadnutými očami" aj u ľudí v mladšom veku.

Beautifikácia

Beautifikácia je v dnešnej dobe jeden z najžiadanejších zákrokov estetickej medicíny. Cieľom metódy je zvýrazniť práve to, čo je na žene pekné a zaujímavé, respektíve mierne korigovať nedostatky, aby sa k celkovému výzoru ženy čo najviac hodili. Kombináciou individuálne navrhnutých procedúr dosiahneme harmóniu a zvýraznenie ženských čŕt tváre.

Nastal čas zmeniť nás (EVA)

Dvadsať rokov svojho pôsobenia oslávi tento rok v novembri prvé súkromné pracovisko plastickej chirurgie v Košiciach, Centrum plastickej a estetickej chirurgie. To je príležitosť na bilanciu, ale aj nový vietor, ktorým bude zmena zovňajšku - tentoraz samotnej kliniky. Viac prezradí jej riaditel' MUDr. Miroslav Glück. 

LED terapia - unikátne ošetrenie pleti

Ste zúfalá z pohľadu do zrkadla, pretože v ňom vidíte ženu s unavenou tvárou, ktorej dlhá zima pridala na vráskach? Alebo vás trápia rozšírené póry, či dokonca akné? Odpoveďou na tieto, ale aj iné problémy pleti, je výkonná biostimulácia kože takzvanou LED terapiou.

Vykročte do nového roka s novým dekoltom

Chceli by ste si splniť sen o dokonalých prsiach a vykročiť do nového roka o poznanie krajšia a sebavedomejšia? Práve teraz je ten správny čas na veľké novoročné rozhodnutia! Pokiaľ uvažujete nad silikónovými implantátmi, iste oceníte užitočné informácie od skúseného plastického chirurgia, riaditeľa Centra plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach, MUDr. Miroslava Glücka, ktorého sme požiadali o rozhovor.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .