Napísali o nás

Retinolový peeling (Derma revue)

Ako novinku NeoStraty uviedla spoločnosť TARSIO MEDICAL 13. X. v SR a ČR retinolový peeling. Ide o 3 % retinol a dva patenty Neostraty: NeoCitriate a Aminofil, ktoré pôsobia na tvorbu kolagénu, nabudia tvorbu kys. hyalurónovej a napomáhajú spevniť kožný matrix, na upokojenie pokožky je ďalšou zložkou bisabolol a vitamín E ako antioxidant. Peeling je určený do rúk lekárom! Po peelingu nasleduje zvyčajne 2. – 3. deň výraznejšie olupovanie, ktoré potrvá maximálne do 7 dní. Efekt peelingu je exfoliácia, eliminácia jazvičiek, hyperpigmentácií a aj liftingový efekt.

Nastal čas zmeniť nás (EVA)

Dvadsať rokov svojho pôsobenia oslávi tento rok v novembri prvé súkromné pracovisko plastickej chirurgie v Košiciach, Centrum plastickej a estetickej chirurgie. To je príležitosť na bilanciu, ale aj nový vietor, ktorým bude zmena zovňajšku - tentoraz samotnej kliniky. Viac prezradí jej riaditel' MUDr. Miroslav Glück. 

LED terapia - unikátne ošetrenie pleti

Ste zúfalá z pohľadu do zrkadla, pretože v ňom vidíte ženu s unavenou tvárou, ktorej dlhá zima pridala na vráskach? Alebo vás trápia rozšírené póry, či dokonca akné? Odpoveďou na tieto, ale aj iné problémy pleti, je výkonná biostimulácia kože takzvanou LED terapiou.

Vykročte do nového roka s novým dekoltom

Chceli by ste si splniť sen o dokonalých prsiach a vykročiť do nového roka o poznanie krajšia a sebavedomejšia? Práve teraz je ten správny čas na veľké novoročné rozhodnutia! Pokiaľ uvažujete nad silikónovými implantátmi, iste oceníte užitočné informácie od skúseného plastického chirurgia, riaditeľa Centra plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach, MUDr. Miroslava Glücka, ktorého sme požiadali o rozhovor.

Mať opäť vlasy už nie je len snom (Korzár)

Transplantácia vlasov je v dnešnej dobe ambulantný, minimálne invazívny chirurgický zákrok. Vyhľadávajú ju najmä muži. Revolučná metóda pomocou špeciálneho robota zabezpečí esteticky priaznivejší výsledok a menej zaťažuje pacienta.

Napíšte nám

* - povinná položka