Napísali o nás

Dokonalé líčenie na každú príležitosť. NA STUŽKOVEJ OČARTE 3D RIASAMI A MLADISTVOU SVIEŽOSŤOU (Korzár)

Stačí zopár šikovných ťahov "farbičkami" a tvár ženy sa neuveriteľne zmení. Dostane celkom inú iskru a šmrnc. Líčenie je skrátka umenie, ktoré z nás robí nežné víly aj sexi dračice. S blížiacim sa záverom roka prichádza čoraz viac príležitostí na to, aby sme zažiarili, či už aktuálne na stužkových slávnostiach, na blížiacich sa firemných vianočných a koncoročných večierkoch, alebo počas nadchádzajúcej plesovej sezóny. Ako na to poradí dermatokozmetička a vizážistka Zuzana Valíková z Make Up Atelier Paris Slovakia v Centre plastickej & estetickej chirurgie v Košiciach.

Omladnite s vlastným tukom (Korzár)

Lipofiling je vynikajúca metóda, ktorá využije váš vlastný tuk na tvarovanie pier, tváre a vyhladenie nosovoústnych rýh či vpadnutých kruhov pod očami. Táto metóda bola úspešne použitá aj na korekciu vrodených chýb tváre a prejavov starnutia kože. Vlastné tukové tkanivo je prijímané organizmom bez komplikácií a alergických reakcií.

Boom skrášľovania sa pomocou skalpela neustáva (Korzár)

Vedia pomôcť tam, kde bola príroda skúpejšia a nenadelila nám tie najdokonalejšie tvary. Dokážu zväčšiť, zmenšiť, zvýrazniť alebo zjemniť, niekde môžu pridať, inde ubrať či vymodelovať dokonalé línie pŕs, bokov, nosa, uší, pier, lícnych kostí. Pričarujú aj ubúdajúce vlasy, omladia a rozžiaria vašu pleť...

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .