Napísali o nás

HydraFacial omladí a vyživí pleť aj v lete (Korzár)

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry. Jeho obrovskou výhodou je, že sa môže využívať celoročne, to znamená aj v letných mesiacoch a je efektívny pre všetky typy pleti. A navyše vidíte výsledok takmer okamžite bez nutnosti rekonvalescencie.

Liposukcia Water-Jet si s tukom hravo poradí (Korzár)

Liposukcia Wa ter Jet je jednou z najnovších a najšetrnejších metód používaných na odstránenie nadbytočného tuku. Táto metóda je bezkonkurenčná svojou bezpečnosťou ako aj možnosťou dosiahnutia lepších výsledkov ako pri klasickej liposukcii. Ako prebieha samotný zákrok?

Dokonalé líčenie na každú príležitosť. NA STUŽKOVEJ OČARTE 3D RIASAMI A MLADISTVOU SVIEŽOSŤOU (Korzár)

Stačí zopár šikovných ťahov "farbičkami" a tvár ženy sa neuveriteľne zmení. Dostane celkom inú iskru a šmrnc. Líčenie je skrátka umenie, ktoré z nás robí nežné víly aj sexi dračice. S blížiacim sa záverom roka prichádza čoraz viac príležitostí na to, aby sme zažiarili, či už aktuálne na stužkových slávnostiach, na blížiacich sa firemných vianočných a koncoročných večierkoch, alebo počas nadchádzajúcej plesovej sezóny. Ako na to poradí dermatokozmetička a vizážistka Zuzana Valíková z Make Up Atelier Paris Slovakia v Centre plastickej & estetickej chirurgie v Košiciach.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .