Nastal čas zmeniť nás (EVA)

Dvadsať rokov svojho pôsobenia oslávi tento rok v novembri prvé súkromné pracovisko plastickej chirurgie v Košiciach, Centrum plastickej a estetickej chirurgie. To je príležitosť na bilanciu, ale aj nový vietor, ktorým bude zmena zovňajšku - tentoraz samotnej kliniky. Viac prezradí jej riaditel' MUDr. Miroslav Glück. 

Nastal čas zmeniť nás (EVA)

„Centrum plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach som otvoril v čase, ked' sa tento medicínsky odbor na Slovensku iba rozbiehal. Najskôr to bola malá ambulancia s jedným lekárom a sestričkou, dnes už na klinike pracuje 12 lekárov z rôznych medicínskych oborov. Ako v každej oblasti podnikania, aj v tej mojej boli začiatky dosť náročné. Tvrdou prácou a neustálym vzdelávaním však prišli aj zaslúžené úspechy. Za tých dvadsať rokov skúseností a práce na skvalitňovaní života ostatných som mal pocit, že je potrebné urobit' zmenu aj nášho ,vzhl'adu`. Rozhodol som sa pre zmenu názvu a loga pracoviska, pretože som chcel vniest' do nášho profesionálneho a príjemného prostredia svieži vánok elegancie. Do nasledujúcich rokov teda vstupujeme už s novým názvom - GÉVÉ Klinika. Okrem toho už pracujeme aj na zmenách v interiéri, ktorý dostane novú podobu v nových farbách, ladiacich s našou novou značkou," hovorí MUDr. Miroslav Glück. Klinika sa v súčasnosti venuje plastickej chirurgii, estetickej dermatológii, jednodňovej chirurgii s výkonmi hradenými zdravotnými poisťovňami a kozmetológii. V blízkej budúcnosti sa bude rozširovať o d'alšie medicínske chirurgické aj nechirurgické obory a bude otvárať pracoviská v Bratislave a Prahe. 


„Aj ked' sa na klinike robí kompletná škála výkonov v estetickej medicíne, niečím sme aj jedineční. Sme skutočná jednotka v transplantácii vlasov najmodernejším prístrojom ,Punch Hair Matic`, ktorý je známy aj pod názvom ,NeoGrafť. Tieto zákroky zabezpečujeme v Košiciach, Bratislave, Nitre a v Prahe. Samozrejmosťou je možnosť vyšetrenia vlasov digitálnou trichológiou, ako aj konzervatívna liečba vypadávania vlasov. Tieto zákroky realizuje vyškolený tím pod vedením MUDr. Andrei Nestorovej, ktorá na klinike vedie aj oddelenie estetickej dermatológie, kde sa robia všetky omladzujúce procedúry, vrátane napríklad moderného plazmaliftingu, rádiofrekvencie, aplikácie botoxu, kyseliny hyalurónovej a podobne," dozvedáme sa. 

NOVÝ VZHĽAD, 
NOVÉ SEBAVEDOMIE 

Ďalšími špičkovými lekármi pôsobiacimi v GÉVÉ Klinike sú MUDr. Oleg Turkin PhD., špecialista na úpravy prsníkov a liposukcie a MUDr. Jarmila Hudáková, ktorá je zručná nielen pri úprave prsníkov, ale zvlášť v tvarovaní nosov, ktoré patria medzi najťažšie plastické operácie vôbec. Jej d'alšou špecialitou je aj niťový lifting, ktorý dokáže napohľad ubrať veľa rokov a ocenilo ho už nemálo dám a pánov. 

„Nemôžem vymenovat' všetkých, ktorí pomohli k rozvoju kliniky, no nedá mi nespomenúť ešte mená l'udí, ktorí sa o to nemalou mierou pričinili a, bohužial,' už dnes nie sú medzi nami. Sú to MUDr. Marýna Kačmarčíková, MUDr. Ivan Kovalčík a MUDr. Albert Hermely," poznamenáva Miroslav Glück, podľa ktorého plastická chirurgia a estetická medicína už nie je výhradne ženskou záležitosťou a ani doménou bohatých a slávnych ľudí. Pomoc odborníka si čoraz častejšie doprajú celkom obyčajní ľudia, ktorých neživí ich tvár a telo, ale bez ohľadu na to sa chcú cítiť dobre. „Vzhl'ad môže o človeku vel'a prezradit' a rozhodne prispieva k väčšiemu uspokojeniu a sebavedomiu. Aj preto sme do podtitulu nášho nového loga vložili slogan ,Nový vzhľad, nové sebavedomie, ktorý najviac vystihuje našu prácu," podotýka lekár a dodáva, že je celkom prirodzené, že sa chceme páčiť. 

GÉVÉ KLINIKA - NOVÉ MENO A DVADSAŤROČNÉ SKÚSENOSTI SO ZLEPŠOVANÍM VIZÁŽE 

Plastickí chirurgovia dokážu pomôcť všade tam, kde ľudia cítia svoje nedostatky. Vedia zväčšiť, zjemniť a vymodelovať podľa želania nielen prsia, nos, brucho ale aj viečka, pery či lícne kosti. Doplnia aj ubúdajúce vlasy, spevnia vaše telo, omladia a rozžiaria vašu pleť. Avšak pozor, „doktor na všetko" je v plastickej chirurgii mýtus! Určite je lepšie zveriť sa do rúk niekomu, kto daný výkon prevádzal už veľakrát a má dobré meno. Každý by si mal dobre preveriť, do koho rúk zverí premenu svojho tela a zaujímať sa nielen o bezpečnosť procedúry, ale aj o to, aké má pracovisko referencie a či má operatér dostatok skúseností. Pretože nie je klinika ako klinika. „Niekedy je menej viac a stane sa, že klientovi odporučíme nerobit' zákrok za každú cenu. Komerčný dôvod pre nás nie je indikáciou na zákrok," zdôrazňuje MUDr. Glück. O úspechu GÉVÉ Kliniky svedčí i to, že jej služby využívajú nielen ľudia z rôznych oblastí Slovenska, ale aj zahraničná klientela. A to pre jej profesionalitu, kvalitu a prijateľné ceny. Do Košíc preto prichádzajú klienti z Británie, Rakúska, Nemecka a iných krajín, a to nielen individuálne na odporúčanie svojich známych, ale aj prostredníctvom špecializovaných agentúr. 
„Pre našich klientov robíme maximum, bez ohľadu na to, aký veľký zákrok sa rozhodli podstúpit'. Snažíme sa o maximálnu spokojnost' počnúc kvalitným poradenstvom cez odbornost' a skúsenosti nášho personálu až po špičkový servis a maximálne pohodlie na našej klinike. Máme dvadsat'ročné skúsenosti a aj ked' sa mení náš vzhľad, vnútorné hodnoty ostávajú. A tými sú kvalita, skúsenosti, inovácie. Našim klientom a klientkám chceme nad'alej poskytovať excelentné služby smerujúce k ich skrášľovaniu, ako aj zlepšeniu kvality života. Získať lepší pocit zo svojho zovňajšku sme pomohli už tisíckam l'udí a veríme, že pomôžeme aj mnohým ďalším v nadobúdaní nového sebavedomia i lepšieho pocitu zo samého seba," dodáva Miroslav Glück. 

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .