Frakčný CO2 resurfacing na vrásky

Frakčný CO2 resurfacing na vráskyAk hľadáte ošetrenie, ktorým potrebujete odstrániť vrásky, jazvičky po akné, nedokonalosti pleti, pigmentáciu pokožky, vypnúť ochabnutú pleť, jednoducho prísť znovu k mladej a krásnej pleti jednoducho a rýchlo tak potom ste na správnej adrese - na GÉVÉ Klinike v Košiciach. Pri frakčnom resurfacingu máte jedinečnú možnosť zvrátiť čas a prísť znovu ku krásnej a mladej pleti.

Jedná sa o najnovšiu svetovú modernú technológiu v omladzovaní kože tváre, krku, dekoltu a rúk s výbornými výsledkami. Je to ambulantný zákrok bez celkovej anestézie so skrátenou dobou rekonvalescencie na 5-7 dní. Omladzujúci účinok dosahujeme vďaka zvýšenému účinku na vyhladenie a korekciu vrások, jaziev, pigmentácií, rozšírených pórov a obnovenie elasticity kože na aký ste boli doteraz zvyknutý a to všetko pri jednom ošetrení!

Princípom frakčného resurfacingu je postupný vplyv veľkého množstva presne cielených laserových lúčov na kožu. V mieste dopadu dochádza k hlbokému termálnemu efektu, ktorý zasahuje až do hypodermis. Je odstránená vrchná časť poškodenej kože a zvyšné časti pokožky sú ovplyvňované týmto tepelným poškodením. Teplo spôsobí stiahnutie kolagénových väzivových vlákien a tým umožní vypnutie pokožky a zaistí ďalšiu novú tvorbu kolagénu, ktorá sa v maximálnej možnej miere prejaví 3 až 6 mesiacov po ošetrení.

Proces regenerácie je naštartovaný okamžite po ošetrení, kedy dôjde k postupnému vytvoreniu miniatúrnych chrást v mieste poškodenia pleti a pod týmito chrastami dochádza k regenerácii buniek a tvorbe nových buniek a väziva, čo spoločne vytvoria základ pre novú pokožku. Tieto jemné chrastičky sa počas týždňa postupne olupavajú a v nasledujúcich 2-3 týždňoch dochádza k postupnému vyrovnaniu a zosvetlenie pokožky. Výsledok je viditeľný už po prvom sedení. Ideálneho výsledku (v závislosti na hĺbke a rozsahu poškodenia) dosahuje pacient už po 1-2 sedeniach.

Samotnému zákroku predchádza nutná odborná konzultácia, prevedenie fotodokumentácie pred zákrokom, preventívna premedikácia analgetikami a antiherpetikami. Zákrok trvá cca 30 minút. Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje na silnejšie štípanie trvajúce cca 1  hodinu. Po zákroku aplikujeme klientovi ľadové obklady. Ďalších 3–10 dní podľa intenzity zákroku je pleť začervenalá, mierne opuchnutá, ošupujúca sa a s  drobnými chrastičkami. Proces hojenia je veľmi individuálny, podmienený dôkladnou hygienou a starostlivosťou o pleť. Po zákroku sa odporúča 3-4 týždne používať krém s ochranným faktorom 50+, 4–8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku a neopaľovať v soláriu! Po zákroku je okamžitý viditeľný efekt vypnutia pokožky, v priebehu hojenia sa stimuluje novotvorba kolagénu, ktorá zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.

Kontraindikácie frakčného laserového resurfacingu

Tehotenstvo, podozrenie na malígny kožný nádor, herpes v ošetrovanej lokalite, užívanie isotretinoinu (Acnenormin) a sklon k patologickému hojeniu rán (keloidy).


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka