Laserový peeling CoolPeel®

Laserový peeling CoolPeel® je inovatívnym spôsobom ako rozžiariť a ozdraviť pokožku s minimálnou rekonvalescenciou v oblasti odbornej laseroterapie. Ošetrenie CoolPeel® sa vykonáva iba pomocou lasera SmartXide Punto.

Laser SmartXide Punto By DEKA je jediná technológia, ktorá dokáže vykonať ošetrenie CoolPeel® vďaka svojmu jedinečnému protokolu riadenia impulzov: CoolPeel využíva exkluzívny “studený” H-impulz - špičkový výkon + krátky impulz, ktorý poskytuje úplne ablatívne ošetrenie bez tepelného poškodenia okolitého tkaniva.

CoolPeel® sa zameriava iba na povrchovú vrstvu pokožky, čo zabezpečí minimálnu dobu hojenia ale pôsobivé výsledky. Laserový peeling CoolPeel® je rýchle, bezpečné a ambulantné ošetrenie. Zároveň je to ošetrenie, ktoré je vhodné aj pre mladšiu, jemnejšiu či citlivejšiu pokožku, resp. pre pokožku, ktorá nie je indikovaná na silnejšie laserové ošetrenie SmartXide Punto - Ultimate Skin Resurfacing CO2 Laser.


EFEKT CoolPeel® :

Odstráni poškodené a odumreté bunky. Pokožku zanechá omladenú so zjemneným povrchom. Zlepší kvalitu a textúru pokožky. Zjednotí celkový tón pleti a zanechá ju rozjasnenú, zdravšiu a vyhladenú. Zároveň sťahuje jemne rozšírené póry.

Laserový peeling CoolPeel®

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka