SmartXide Punto - frakčný CO2 resurfacing

Frakčný CO2 resurfacing na vrásky

Redukciu vrások, zmiernenie jazvičiek po akné, odstránenie nedokonalostí pleti, pigmentácie pokožky, vypnutie ochabnutej pleti, s tým všetkým si poradí frakčný CO2 resurfacing. Pri frakčnom resurfacingu máte jedinečnú možnosť opäť vrátiť čas, a docieliť zdravšiu, a mladšie vyzerajúcu pleť.

Ide o najnovšiu svetovú modernú technológiu v omladzovaní kože tváre, krku, dekoltu a rúk s výbornými výsledkami. Je to ambulantný zákrok bez celkovej anestézie so skrátenou dobou rekonvalescencie na 5-7 dní. Omladzujúci účinok dosahujeme vďaka zvýšenému účinku na vyhladenie a korekciu vrások, jaziev, pigmentácií, rozšírených pórov a obnovenie elasticity kože, na aký ste boli doteraz zvyknutí, a to všetko pri jednom ošetrení !

Princípom frakčného resurfacingu je postupný vplyv veľkého množstva presne cielených laserových lúčov na kožu. V mieste dopadu dochádza k hlbokému termálnemu efektu, ktorý zasahuje až do hypodermis. Je odstránená vrchná časť poškodenej kože a zvyšné časti pokožky sú ovplyvňované týmto tepelným poškodením. Teplo spôsobí stiahnutie kolagénových väzivových vlákien a tým umožní vypnutie pokožky a zaistí ďalšiu novú tvorbu kolagénu, ktorá sa v maximálnej možnej miere prejaví 3 až 6 mesiacov po ošetrení. Proces regenerácie je naštartovaný okamžite po ošetrení, kedy dôjde k postupnému vytvoreniu miniatúrnych chrást v mieste poškodenia pleti a pod týmito chrastami dochádza k regenerácii buniek a tvorbe nových buniek a väziva, čo spoločne vytvoria základ pre novú pokožku. Tieto jemné chrastičky sa počas týždňa postupne zlupujú a v nasledujúcich 2-3 týždňoch dochádza k postupnému vyrovnaniu a zosvetleniu pokožky. Ideálny výsledok je viditeľný už po prvom sedení. Ideálneho výsledku (v závislosti na hĺbke a rozsahu poškodenia) dosahuje pacient už po 1-2 sedeniach.

Samotnému zákroku predchádza nutná odborná konzultácia, prevedenie fotodokumentácie pred zákrokom, preventívna premedikácia analgetikami a antiherpetikami. Zákrok trvá cca 30 minút. Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje na silnejšie štípanie trvajúce cca 1 hodinu. Po zákroku aplikujeme klientovi ľadové obklady. Ďalších 3–10 dní podľa intenzity zákroku je pleť začervenalá, mierne opuchnutá, ošupujúca sa a s drobnými chrastičkami. Proces hojenia je veľmi individuálny, podmienený dôkladnou hygienou a starostlivosťou o pleť. Po zákroku sa odporúča 3-4 týždne používať krém s ochranným faktorom 50+, 4–8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku a neopaľovať v soláriu! Po zákroku je okamžitý viditeľný efekt vypnutia pokožky, v priebehu hojenia sa stimuluje novotvorba kolagénu, ktorá zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.


SmartXide Punto - frakčný CO2 resurfacing

Frakčný CO2 resurfacing,s ktorým pracujeme disponuje s novým postupom pre novú generáciu CO2 laserov pomocou DOT Therapy. Najnovším systémom SmartXide Punto je nová základná konfigurácia CO2 lasera.

Nový systém prináša neprekonateľnú flexibilitu a skrátenie prestojov s plnou kontrolou parametrov, čo dáva možnosť prispôsobiť liečbu všetkým pacientom !

SmartXide Punto je schopný úspešne a bezpečne liečiť aj v tých najzložitejších prípadoch, ako sú jazvy, povrchová pigmentácia a hlboké vrásky, aj na veľmi chúlostivých miestach (napríklad na krku a viečkach) a na fototypoch s vysokým rizikom PIH (pozápalové hyperpigmentácie).PRED a TESNE po zákroku a PO ZAHOJENÍ


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka