Predstavujeme Vám prevratnú technológiu obnovy bunkovej DNA a hĺbkovú hydratáciu, ktorá zaistí okamžité vypnutie pleti a redukciu vrások. Vo svete známa ako Instant lifting. Omladzovanie pokožky prebieha pomocou aplikácie výtažku z kmeňových buniek odvodených z adipózneho tkaniva s rastovými faktormi upravenými bioinžinierskými technológiami.

Čo je kmeňová bunka?

Kmeňová bunka je základná bunka, ktorá má schopnosť deliť sa podľa potreby organizmu. Ich schopnosť deliť sa je priam neobmedzená. Po rozdelení môžu zostať opäť kmeňovými bunkami, alebo sa špecializujú. Takto je zabezpečená regenerácia, oprava poškodeného alebo zostarnutého tkaniva, ktoré je týmto schopné zdravo fungovať, reparovať sa a tvoriť nové bunky. Kmeňová bunka odvodená z adipózneho tkaniva (ASC) je multipotentná bunka, ktorej je v tkanine mnoho, a preto je ideálna ako zdroj buniek v oblasti regeneratívnej medicíny.

Účinkom aplikácie výtažku je

  • vytváranie nových kožných buniek
  • zmierňuje už existujúce vrásky a bráni vzniku nových
  • posilňuje pružnosť pleti tým, že vyvoláva syntézu kolagénu, elastínu a iných ECM (extracelulárný matrix – proteíny a sacharidy, ktoré vyplňujú medzibunkové prostredie)
  • hydratuje pokožku a pomáha udržiavať optimálnu rovnováhu vlhkosti
  • má vynikajúce výsledky pri liečbe akné, nerovnosti pleti a hyperpigmentácii

Spôsob aplikácie

Omladenie pletiRoztok Stem Crum SR sa vpravuje do pleti manuálne alebo pomocou mezoterapeutickej pištole mnohopočetnými vpichmi. Najčastejšie sa omladzuje tvár, krk, dekolt a ruky. Zákrok trvá 20 až 30 minút, prítomné môžu byť drobné poinjekčné príznaky typu jemný opuch, vpich, zriedkavo nebadateľná modrinka. Subjektívne klient môže pociťovať tŕpnutie a pálenie ošetrovanej lokality, ktoré je však prechodného charakteru.

5-týždňová kúra: Odporúčané je 1 ošetrenie týždenne, celkovo 5x. Kúru odporúčame opakovať po 6-tich mesiacoch.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka