Zoštíhlenie tváre (bukálna lipektómia)

800
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

Bukálna lipektómia

Vylepšenie vzhľadu profilu tváre

  • ✓ úprava profilu
  • ✓ harmonizácia tváre
  • ✓ vymodelovanie tváre

Pri bukálnej lipektómii ide o metódu na zoštíhlenie tváre v oblasti líc na počkanie. Vhodná je tak pre dámy v mladom, ako aj v zrelom veku, najmä ak Vaša tvár namiesto obráteného trojuholníka pripomína hrušku alebo máte predispozíciu k bacuľatým lícam. Znovu dosiahnuť mužný vzhľad však môžu aj páni. Bukálna lipektómia /po latinsky bichektómia/ je miniinvazívne chirurgické odstránenie neželaného tukového tkaniva z líc – z oblasti pod lícnou kosťou následkom čoho sa tvár zoštíhli.

Bukálna lipektómia je operácia, pri ktorej dochádza k odstráneniu tuku v oblasti tváre a je riešením pre odstránenie ,,bucľatej" tváre alebo výrazne okrúhlej tváre. Zmierniť prejavy okrúhlej tváre možno odstránením alebo redukciou tukového vankúša v lícnej časti.

Keďže ide o ambulantný zákrok, ktorý prevádzame najčastejšie v lokálnej anestéze. Je však možnosť previesť ho aj v celkovej anestéze.

Najväčšou výhodou zákroku je efekt, ktorý je viditeľný okamžite, ďalšou je, že nie sú viditeľné žiadne jazvy, keďže chirurg robí zákrok z vnútornej strany líc. V niektorých prípadoch sa po zhojení odporúča dokorigovanie brady kyselinou hyalúronovou.

Zákrok sa robí symetricky na oboch stranách tváre, prípadná operácia a redukcia jednej časti tváre môže pomôcť klientom, ktorých trápi asymetria tváre. V tomto prípade je výsledkom korekcia viditeľnej asymetrie tváre v lícnej oblasti. Po operácii sa prikladá na tvár špeciálna fixačná maska na obdobie cca 7-10 dní , pooperačne sa odporúča kľudový režim, kašovitá strava a dezinfekcia ústnej dutiny.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka