Obriezka

550
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník OBJEDNAJTE SA NA KONZULTÁCIU 

Pod obriezkou (cirkumcíziou) sa rozumie odstránenie predkožky kožnej časti prekrývajúcej na konci penisu žaluď.

Obriezka sa vykonáva z rôznych dôvodov, najčastejšie je to pre fimózu (zúžená predkožka). Ďalšími dôvodmi na obriezku sú rôzne ochorenia predkožky, ako napríklad opakované zápaly, bradavice, alebo nádory. Obriezku možno vykonať aj z náboženských alebo estetických dôvodov.

Muž po obriezke poskytuje sexuálnej partnerke vyšší hygienický štandard. Dlhodobé skúsenosti a medicínsky výskum priniesli dôkazy o nižšom výskyte rakoviny krčku maternice u žien obrezaných mužov a nižšom výskyte rakoviny penisu u mužov po obriezke.

Operácia sa väčšinou vykonáva v miestnom znecitlivení ale je možná aj celková anestéza.  Použiíva sa vstrebateľný šicí materiál bez nutnosti vyberať stehy pretože do 10 dní vypadne sám.

Po operácii sa môžu vyskytovať mierne bolesti, štípanie, modrinky a opuch, dôležitá je hygiena, kúpele v harmančeku a po zhojení intenzívne premasťovanie mastným krémom /napr.Bepanthene/ ako prevencia zthunutia jaziev.

Pohlavný styk je možný cca do 3 týždňov.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka