Mezoniťový lifting - EP Line PDO lifting

200
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

Jedná sa o miniinvazívny lifting tváre aj tela pomocou vstrebateľných mezonití za účelom obnovenia kontúr tváre a zlepšenia tonusu pokožky s rýchlym a dlhotrvajúcim efektom.

Vekom dochádza k poklesu množstva kolagénu v pokožke, čo spôsobí stenčenie podkožia, stratu tonusu, tvorbu vrások a pokles kontúr tváre. Po zavedení vlákna do podkožia telo reaguje na prítomnosť cudzieho telesa zvýšeným prekrvením, zvýšenou tvorbou nových buniek a kolagénu v okolí. Polydioxanové vlákno (PDO) je osvedčený vstrebateľný materiál, vstrebe sa v priebehu asi pol roka. V podkoží zanechávajú za sebou kolagénovú kostru, ktorá slúži ako opora pleti.

Efekt zákroku vydrží 1,5-2 roky. V prvých troch mesiacoch sa efekt zlepšuje.

Typy vláken

Hladké PDO vlákna

Používajú sa najmä na spevnenie pokožky, slúžia na vytvorenie kolagénovej siete, najmä v okolí očí, na hornej pere, podbradku, na krku, ale aj na vnútornej ploche stehien, kolien a na bruchu, kde majú aj lipolytický účinok. Preto sú vhodné aj na liečbu celulitídy, na vyrovnanie nerovností po liposukcii a pod.

Zubaté PDO vlákna

Vyrábajú sa v niekoľkých variantoch, ako špirálové a rovné, na ostrej ihle alebo kanyle. Pri tomto liftingu je najviac viditeľný kumulatívny a liftovací efekt hneď po zákroku. Pomocou tohto vlákna vieme najlepšie dosiahnuť vytiahnutie a spevnenie kontúr tváre, najmä tzv. syslíkov v oblasti brady. Po troch mesiacoch dochádza k výraznému spevneniu pokožky. Taktiež je možné zdvihnúť špičku nosa pri jej poklese a spevnenie kože v oblasti nosa.

Výber mezonití je na vašom lekárovi, ktorý pri konzultácii zváži výber nití a oblastí na spevnenie alebo liftovanie, prípadne kombináciu oboch. Nite je samozrejme, pre dosiahnutie trvalejších výsledkov, potrebné dopĺňať v určitých intervaloch.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka