Liposukcia Water-Jet

1000
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník OBJEDNAJTE SA NA KONZULTÁCIU 

Odstránenie nadbytočného tuku je možné docieliť vďaka našej inovatívnej metóde. Mnohí si Water – Jet liposukciu mýlia s klasickou liposukciou, no musíme Vás vyviezť z omylu. Pri tejto metóde dosiahneme podstatne viditeľnejšie výsledky a čo je najpodstatnejšie – je bezpečnejšia ako klasická liposukcia.

Je to bezkonkurenčne jedna z najnovších a najšetrnejších metód, ktoré sa používajú na odstránenie nadbytočného tuku.

Výhody Water-jet liposukcie

Jednou z najväčších predností Water-Jet liposukcie je, že zákrok sa môže vykonať v lokálnej anestéze. Celková anestéza je nutná iba v ojedinelých prípadoch, kedy tento stav posúdi ošetrujúci lekár. Tento fakt je veľmi dôležitý hlavne z hľadiska minimalizácie nežiaducich účinkov liposukcie. Nežiaduce účinky vyplývajú najmä z použitia tumescentnej metódy v kombinácii s celkovou anestéziou.

  • výkon sa prevádza v lokálnej anestéze, čím sa výrazne minimalizujú nežiaduce účinky
  • špeciálny roztok vstrekovaný do podkožia zabezpečuje analgéziu, čím sa tento zákrok stáva takmer úplne bezbolestným
  • menší pooperačný opuch ako pri klasickej liposukcii
  • vzhľadom na to, že celková anestézia nie je nutná (v prípade použitia lokálnej anestézy), ide o bezpečný zákrok
  • možnosť vykonania tejto metódy aj na rozsiahlej ploche tela
  • špecifickejšie odsávanie tukových buniek
  • menšia traumatizácia okolitého tkaniva

Predoperačná príprava 

Operácia nevyžaduje zvláštnu prípravu, na koži nesmie byť akýkoľvek prejav zápalového ochorenia. Pre možnosť zvýšeného krvácania odporúčame pacientom neužívať 3 týždne pred operáciou lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylsalicylovú (napr. acylpyrín, aspirín, anopyrín).

Cenník

Priebeh operácie

Zákrok prebieha v dvoch fázach

1. Infiltračná fáza

Liposukcia Water-Jet

Tenká kanyla sa zavedie do podkožia, kde je pomocou vstrekovaného roztoku rozrušovaná štruktúra tukových buniek. Tlakovým systémom sa podkožie infiltruje špeciálnym roztokom. Veľkosť tlaku, pod ktorým je do podkožia vháňaný špeciálny roztok je porovnateľná s tlakom v sprche. Preto nie je žiadny dôvod na obavy z akýchkoľvek väčších traumatických lézií. Vstrekovaný roztok obsahuje dlhodobo pôsobiace analgetikum, ktoré v kombinácii s krátkoúčinkujúcim analgetikom a vazokonstrikčne pôsobiacim epinefrínom zabezpečí redukciu krvácania.

Pooperačná starostlivosť

Pacientov sa po zákroku odporúča celkové telesné šetrenie a nosenie bandáže na spevnenie ošetrovaného miesta počas 3 až 6 týždňov.

Možné komplikácie operácie

Infekcia, poruchy citlivosti poranených nervov, nepravidelnosti kožného reliéfu, zmeny sfarbenia kože, abnormálne formovanie jaziev, popáleniny kože po ultrazvukovej liposukcii, serómy v podkoží, kožné nekrózy.

2. Aspiračná fáza

Liposukcia Water-Jet

Po infiltrácii podkožia roztokom sa infiltračná kanyla vymení za aspiračnú a začína sa samotná aspirácia. Tkanivo je rozrúšané roztokom, čím sa dosiahne oddelenie kanyly od okolitého tkaniva a zabezpečí sa tak minimálna traumatizácia tkaniva.

Liposukcia Water-Jet


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka