FACETite By InMode

InMode je najmodernejší a celosvetovo najobľúbenejší prístroj plastickej chirurgie a estetickej medicíny. InMode ponúka dva stupne intenzity, a to INTENZITU 1 - Morpheus8, ktorý je určený pre estetickú medicínu a INTENZITU 2 - FACETite, ktorý je určený pre odbor plastickej chirurgie.

FACETite By InMode je prelomová technológia v podobe rádiofrekvenčnej kanylovej techniky, ktorá je cielená na ošetrenie v oblasti tváre a podbradku. Moderným a mini invazívnym zákrokom FACETite dokážeme vyriešiť povädnutú pokožku, špecifické oblasti povädnutej pokožky s vráskami, prebytočný tuk a tukové usadeniny. Jedinečnosťou FACETite ošetrenia je, že popri riešení vyššie uvedených problémov pokožku napíname a spevňujeme pomocou rádiofrekvenčnej technológie.

Priebeh zákroku FACETite

FACETite sa štandardne vykonáva v lokálnej anestézii. Plastický chirurg vytvorí minimálne rezy, cez ktoré sa zavádza mala sonda s druhou paralelnou sondou nad ňou na povrchu kože. Počas zákroku je rádiofrekvenčná energia dodávaná do hĺbky kože čím sa stimuluje produkcia kolagénu a elastínu, zároveň rozpúšťa tukové bunky a tukové usadeniny pomocou rádiofrekvenčnej asistovanej lipolýzy (RFAL). Výhodou je, že počas zákroku sa pokožka napína a spevňuje.

Necítite sa na facelifting alebo nie ste indikovaný na facelifting ?

FACETite je považovaný za najlepšiu alternatívu k facelifting-u bez väčších jazviev, oveľa dlhšej rekonvalescencie a bolestivosti po zákroku.

Predoperačná príprava

Zákrok FACETite si nevyžaduje žiadnu zvláštnu prípravu. Pred zákrokm je potrebná konzultácia s plastickým chirurgom. K zákroku je nevyhnuté mať vyšetrenie krvi (krvný obraz a zrážanlivosť krvi). Taktiež neužívať lieky proti zrážanlivosti krvi 2 týždne pred operáciou, kortikoidy a pod. Všetky informácie, kompletnú sumu a ucelenú predstavu o výslednom efekte s Vami preberie plastický chirurg na osobnej konzultácií.

Rekonvalescencia a práceneschopnosť

Počas prvých 5 dní je nutné nosiť bandáž okolo hlavy, zároveň môže byť prítomný opuch a modriny len minimálne. Po 5 dňoch sa bandáž nosí už len 12 hodín po dobu dalších 5 dní.

Počas prvých dvoch týždňov je potrebné obmedziť aktivity iba na tie ľahšie a necvičiť. Výsledky sú viditeľné už niekoľko dní po zákroku, avšak úplný výsledok sa rozvíja počas niekoľkých týždňov.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka