BODYTite By InMode

BodyTite By InMode je najmodernejší systém a pokročilý minimálne invazívny zákrok tvarovania tela a napínania pokožky pomocou rádiofrekvenčnej asistovanej lipolýzy (RFAL) pre rozpustenie a odstránenie tuku, zároveň stimulácie produkcie kolagému a sťahovania pokožky.

S BodyTite dosahujeme výsledky, ktoré sa predtým dosahovali len prostredníctvom väčších chirurgických zákrokov. BodyTite dokáže rozpúšťať tuk a spevňovať kožu v oblastiach ako brucho, boky, vnútorné a vonkajšie stehná, paže či kolená, a to vďaka minimálne invazívnemu postupu bez väčších jaziev po reze.

BodyTite By InMode sa využíva aj v kombinácií s liposukciou kedy dosiahneme ešte lepší pooperačný výsledok.

BODYTite By InMode

Predoperačná príprava

Pred zákrokm je potrebná konzultácia s plastickým chirurgom. Ak sa zákrok BODYTite vykonáva v lokálnej anestézii je nevyhnuté mať vyšetrenie krvi (krvný obraz a zrážanlivosť krvi). V prípade celkovej anestézii sú nevyhnuté interné predoperačné vyšetrenia vrátane odberu krvi a ekg. Všetky informácie, kompletnú sumu a ucelenú predstavu o výslednom efekte s Vami preberie plastický chirurg na osobnej konzultácií.

Rekonvalescencia a práceneschopnosť

Po zákroku je prítomný mierny opuch, modriny len minimálne, pociťovať môžete aj svalovicu.

Počas prvých troch dní je potrebný pokoj na lôžku. K bežným aktivitám sa klienti dokážu vrátiť už po siedmich dňoch, závisí to od počtu ošetrených oblastí, prípade kombinácie s liposukciou. Počas rekonvalescencie je potrebné vyhnúť sa pohybovým aktivitám, cvičeniu, saune a kúpaniu. Počas prvých 3-4 týždňov je potrebné nosiť kompresnú spodnú bielizeň. Plná fyzická záťaž je možná po 4 týždňoch od zákroku.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka