Nechirurgická „plastika” nosa

180
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

Nechirurgická „plastika” nosa bez skalpela

Korekcia nosa - nechirurgická „plastika” nosa (rhinoplastika) je zázrak na počkanie, ktorý si získal veľkú popularitu.

U niektorých klientov nie je Rhinoplastika - plastická úprava nosa potrebná. Na nose však vnímajú nedokonalosti a nerovnomernosti. Koža pokrývajúca nos môže byť tenká a má minimum podkožného tuku a preto sú akékoľvek odchýlky viditeľné.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej do nosa

Pomocou kyseliny hyalurónovej je možné upraviť nos bez použitia skalpelu.

Kyselinu HA je možné aplikovať do celého nosa vrátane chrbáta a špičky nosa, taktiež vyplní priehlbiny. Špičku nosa je tiež možné podvihnúť. Kyselina hyalurónová sa aplikuje do zvolených častí nosa čím dosiahneme požadovaný efekt. EFEKT zákroku je viditeľný okamžite a výsledkom je súmernejší, vyrovnaný noštek na počkanie.

Uvažujete o tomto zákroku ?

Všetky informácie, kompletnú sumu a ucelenú predstavu o výslednom efekte s vami preberie MUDr. Jarmila Hudáková, ktorá je expert na úpravy nosa, taktiež je vyhľadávanou plastickou chirurgičkou na Slovensku a v zahraničí najmä v oblasti rhinoplastiky na nezáväznej konzultácii priamo na GÉVÉ® Klinike.

Príprava na zákrok

Pred zákrokom je potrebná konzultácia.

Pred samotným zákrokom nedoporučujeme piť kávu, energetické nápoje a podobne.
Samotný zákrok sa vykonáva v miestnom znecitlivení, aplikáciou krémov (emla) obsahujúcich lokálne anestetikum. Krém na miestne znecitlivenie musí pôsobiť približne 30-40 minút pred zákrokom.

Po zákroku

Po zákroku PN nie je nutná, rekonvalescencia je minimálna. Prejavy rekonvalescencie sú mierne a predstavujú to, že sa môže objaviť modrinka, ktorú však môžete prekryť make-upom. Taktiež je potrebné rátať s miernym opuchom, ktorý však býva najvýraznejší 2 dni.

Nechirurgická „plastika” nosa


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka