Epilácia laserom GentleLASE

Najúčinnejší alexandritový laser pre trvalú epiláciu na svete

Skoncujte s nežiaducim ochlpením raz a navždy - bez komplikovaných chirurgických zákrokov. Objednajte sa na laserovú epiláciu, ktorá je najžiadanejšou metódou odstraňovania chĺpkov. Je to metóda vhodná pre ženy aj pre mužov. Ako jediné centrum v Košiciach, pracujeme s alexandritovým laserom GentleLase od americkej firmy CANDELA, ktorý sa radí medzi absolútne špičky na trhu s epilačnými lasermi.

Princíp laserovej epilácie spočíva v tom, že cielene prenikajúci laserový lúč je selektívne vychytávaný vo farbive (melaníne) vlasu/chĺpku. Následne dochádza k svetelno-chemickej reakcii, pri ktorej sa uvoľní teplo ktoré selektívne poškodzuje vlasový korienok. V prípade, že je narušená aj rastová zóna vlasu so zárodočnými bunkami, vlas/chlp trvale zaniká a nemá schopnosť sa obnoviť- nevyrastá. Z uvedeného vyplýva, že na ošetrenie sú z hľadiska výsledného efektu vhodnejšie chĺpky tmavé a hrubé. Pri takomto type ochlpenia postačuje 3 až 5 sedení na 80 – 90 % preriedenie ochlpenia. Ak sú chĺpky svetlejšie a jemnejšie, je potrebný väčší počet ošetrení (6 až 8) a dosiahne sa 60 – 70 % preriedenie.

Ošetrenie sa vykonáva v závislosti od lokality v 4 až 6 týždňových intervaloch pre oblasť tváre a 8 až 10 týždňových intervaloch pre lokalitu bikín, dolných končatín a podpazušia. Dĺžka procedúry je podľa lokalizácie od 10 minút do jednej hodiny, čo je výrazne kratší čas v porovnaní s predchádzajúcimi typmi prístrojov. Bezprostredne po zákroku môže pacient odísť domov. Ošetrenie je ambulantné a nevyžaduje práceneschopnosť. Ošetrená plocha je ružová alebo mierne začervenaná, ale len krátku dobu po zákroku. Vzácne trvá viac než dva dni a mizne spontánne.

Veľkou prednosťou prístroja je zabudovaný patentovaný chladiaci systém (DCD), ktorý počas liečby významne chráni pokožku. Pri každom laserovom pulze sa na ošetrovanú oblasť vystriekne kryogénny spray, ktorý pokožku ochladí. Ošetrenie sa tak stáva bezbolestným a nedochádza k popáleniu pokožky. Presná synchronizácia chladenia s  vyslaným deštrukčným laserovým lúčom a možnosť optimálneho dávkovania množstva kryogénu ošetrujúcim lekárom umocňuje selektivitu a účinok ošetrenia. Ošetrením sa zároveň regeneruje starnúca koža, dochádza k jej vyhladeniu a celkovému omladeniu.

Ďalšími výhodami lasera sú voliteľný priemer sondy, ktorý umožňuje naraz ošetriť väčšiu plochu pokožky, ako aj možnosť nastavenia vysokých dávok. Ošetrenie tak trvá podstatne kratšie a má lepší terapeutický efekt.

Ako sa správne pripraviť na zákrok a po ňom?

Zákazníci, ktorí sa pripravujú na laserovú epiláciu, by nemali podstupovať epiláciu elektrickou ihlou, pinzetou, voskom a elektrickým depilačným strojčekom aspoň šesť týždňov pred zákrokom. Chĺpky by sa mali oholiť a nechať vyrásť na deň zákroku na 3-4 mm. Pokožku je nutné očistiť, vysušiť a nekrémovať.
Po zákroku by sa mali zákazníci chrániť pred priamym slnečným žiarením použitím ochranných krémov s SPF faktorom 30, nenavštevovať soláriá, nepoužívať žiadne peelingové prípravky.

Cenník

Epilácia GentleLase  
- horná pera 40 €
- brada od 50 €
- líca od 50 €
- obočie od 30 €
- bokombrady od 35 €
- podpazušie 50 € až 70 €
- bikiny 50 € až 70 €
- bikiny komplet 100 €
- okolie bradaviek 30 €
- chrbát 300 € až 400 €
- predkolenie 150 € až 200 €
- stehná 150 € až 200 €
- celé nohy 300 € až 400 €
- predlaktia 100 €
- celé horné končatiny 200 €

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka