Vizáž

od
20
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

O líčení

Výsledný efekt líčenia vyplýva aj zo starostlivosti o pleť. Čím je pleť zdravšia a čistejšia, tým menej krycích produktov potrebujete. Ak sa o pleť dôkladne staráme, hydratujeme ju, čistíme, zmierňujeme linky, vrásky a kruhy pod očami, pleť pôsobí zdravo a sviežo i bez make-upu. Cieľom líčenia je byť krásna, ale zároveň prirodzená. Len zdravá pleť môže zažiariť a make-upom len podčiarkujeme prirodzenú krásu a prípadne nedokonalosti maskujeme.

Denný make-up

Pri dennom make-upe je dôležité nezabúdať, že denné svetlo je najostrejšie a "najnemilosrdnejšie". Denný make-up by mal pôsobiť veľmi jemne, sviežo a prirodzene. 
Dôraz kladieme na vhodný výber farieb. Vynechávame čiernu. Pri líčení očí volíme teplé zemité farby, farby ladené do telových odtieňov (hnedá, telová, béžová, ružovkastá či marhuľová). Tieto farby zaručia u všetkých typov pleti rozjasnenie a celkový vzhľad pôsobí mladistvo a sviežo. K základnej výbave patrí podkladová báza, korektor, mejkap, rozjasňovač, lícenka, špirála a lesk, prípadne jemný rúž. Nezabúdame na upravené obočie. Jeho tvar a farba sú veľmi dôležité, dodávajú tvári určitý výraz. Odporúčame zveriť sa profesionálom. Pri dennom make-upe je najjednoduchšie, najrýchlejšie a najpraktickejšie použiť klasickú techniku líčenia očí Eyeshadow.

Večerný make-up

Pri večernom make-upe si môžeme dovoliť omnoho viac ako pri dennom. Veľmi jednoducho dokážeme aj z denného líčenia spraviť večerné. Stačí zvýšiť intenzitu farieb, ktoré umelé osvetlenie pohltí. Okrem toho si môžeme dovoliť siahnuť po výrazných farbách, dramatickom líčení očí, očných linkách, rôznych trblietkách a glitroch ci umelých riasach. Je dovolené použiť viacero farieb a navzájom ich kombinovať. Všeobecne platí, že doraz kladieme buď na pery alebo na oči, no takmer nikdy nie na oboje. Taktiež kladieme dôraz na korekciu tváre. 
Aj večerný make-up zvážime a prispôsobujeme ho danej príležitosti. Iný make-up volíme na bežný večer, iný zas na príležitosť ako napríklad stužková slávnosť ci ples. Pri večernom líčení môžeme okrem klasického tieňovania technikou Eyeshadow použiť aj rôzne iné techniky, napríklad Pencil techniku, Watercolor techniku alebo gélovú techniku.

Svadobný make-up

Je samostatná, veľmi rozsiahla téma. Svadobný make-up môže byť veľmi jemný a romantický, farebný, extravagantný, dokonca až dramatický. Vždy je dôležité, aby bolo líčenie v súlade so samotnou nevestou ako aj so zvyškom svadobnej témy (svadobnými šatami, účesom, doplnkami, výzdobou, svadobnou kyticou, po polnočnými šatami a podobne). 
Je dôležité mať na zreteli, že nevesta prechádza všetkými fázami svetla a teda aj make-up musíme prispôsobiť. Nevesta veľkú časť svojho „dňa D“ trávi ešte na dennom svetle, väčšiu časť však pod umelým osvetlením, no zároveň musí vyzerať fantasticky na fotografiách. Svadobné fotenie je najvhodnejšie realizovať pred svadbou alebo až po nej. 
Pri svadobnom make-upe môžeme využiť všetky spomínané techniky, no pre make-up na fotenie sú azda najvhodnejšie Pencil a Watercolor technika.

Líčenie na stužkovú

Stužková slávnosť je jedným z prvých vážnych okamihov v našich životoch. K tejto udalosti neodmysliteľne patria okrem zelených stužiek nádherné šaty, slávnostný účes a bezpochyby dokonalé líčenie. Všeobecne pri líčení na stužkovú slávnosť platí, že dievčatá alebo mladé dámy by nemali mať snahu pôsobiť staršie a zbytočne si pridávať na veku. Mali by vyzerať mladistvo a sviežo, no napriek tomu inak ako v bežný deň. 
Existujú farby, ktoré Vám zaručia, že tento vzhľad dosiahneme a to použitím farieb ako hnedá, zlatá, marhuľová, béžová či medená. Snažíme sa vyhýbať ostrým linkám a čiernej farbe. Líčenie očí môže byť aj obľúbené dymové, avšak je dôležité pripomenúť, že dymové líčenie neznamená výhradne čierne. K zvýrazneným očiam samozrejme volíme jemné pery, ideálny je lesk a nezabúdame na zvýraznenie líčok. 
Na stužkovej slávnosti je samozrejme dôležitá aj mamina, tá si môže dovoliť líčenie o niečo výraznejšie a opiera sa o zásady večerného líčenia.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka