Clear Balance

Ošetrenie kombinuje 5 metód, ktoré nie sú agresívne, ale dostanú sa do hlbších vrstiev pokožky. V pokožke je 15 – 20 vrstiev odumretých buniek, ktoré stúpajú nahor k rohovej vrstve a tam sa odlupujú. Miesto nich sa v spodných vrstvách kože vytvárajú nové bunky (z kmeňových materských buniek). Vrstvy mŕtvych buniek udržiavajú vodu vnútri pokožky, bránia prístupu baktérií, chránia pred citlivosťou a pred poškodením chemikáliami, s ktorými môže koža prísť do styku. Vekom sa tento proces výmeny buniek spomaľuje a preto mu pomáhame exfoliáciou.

DERMA PEEL je systém vyvinutý k obnoveniu vzhľadu tváre a dosiahnutiu jemnejšej, jednotnejšej a presvetlenejšej pleti. Je indikovaný k ošetreniu mimických vrások, jaziev a stopách po akné. Peelingová rada DERMA PEEL je doplnená radou CLEAR BALANCE pre ošetrenie seboreických typov pleti.
CLEAR BALANCE je rada produktov vyvinutá k špecifickej normalizácii troch hlavných príčin, ktoré zaviňujú výskyt nečistôt pokožky: hyperseborea, hyperkeratóza a sklon k infélcii. Produkty tejto rady boli vyvinuté s pomocnými látkami bez olejov a tuk nespôsobujúcimi vznik komedónov, ktoré sa prispôsobujú tomuto typu pleti, nevyvolávajú lesk a ani pokožku nemastí.

Vhodný pre

Všetky typy pleti, od 20 rokov

  • rozšírené póry
  • dehydratácia
  • akné
  • mastná pleť

Doba trvania a frekvencia

cca 50 min, odporúča sa vykonávať 1x za dva týždne
v kombinácii s Derma Peel + Clear Balance

 


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka