Zväčšovanie pier pomocou kyseliny hyalurónovej

Zväčšovanie pier pomocou kyseliny hyalurónovej je jeden z najobľúbenejších zákrokov na klinike. Ide o zväčšenie a modelovanie kontúr hornej, dolnej, alebo oboch pier. Je to nechirurgický, ambulantný a málo invazívny zákrok s okamžitým efektom. Výsledkom sú väčšie, plnšie a pekne tvarované pery. Pri zákroku sa dajú zároveň odstrániť aj drobné tzv. fajčiarské vrásky nad hornou perou.

Priebeh zákroku

Zákrok je nebolestivý pretože používame výplne, ktoré obsahujú aj látku na znecitlivenie pier, tzv. Lidokaín, čo je lokálne anestetikum. Pacienti ktorí sú alergickí na Lidokaín prídu na zákrok o hodinu skôr a natrú si pery znecitlivujúcim krémom a použije sa výplne bez Lidokaínu. Celá samotná procedúra trvá cca 15 minút.

Pooperačná starostlivosť

Po aplikácii môže pretrvávať niekoľko hodín opuch a začervenanie resp. malé modrinky, ktoré sa rýchlo stratia. Nevyžaduje žiadnu pooperačnú starostlivosť.

Efekt vydrží podľa kvality aplikovaného materiálu ale najčastejšie cca 1-1,5 roka.
Kontraindikáciou je infekcia v okolí úst, aktívne herpetické ochorenie kdekoľvek na tele alebo známa precitlivelosť na zložku preparátuObjednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka