Mezoterapia

Mezoterapia patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky. Je to omladzujúca metóda, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie na revitalizáciu pokožky. V rámci jedného ošetrenia sú Vám vypravené do pokožky aktívne látky presne tam, kde ich najviac potrebujete.

Na GÉVÉ Klinike pracujeme s mezoterapiami Neauvia HYDRO DELUXE a Juvéderm VOLITE. 

Neauvia HYDRO DELUXE 

Mezoterapia HYDRO DELUXE zaistí okamžitú hydratáciu a Vaša pleť tak pôsobí sviežo. Vďaka unikátnemu zloženiu HYDRO DELUXE sa zároveň naštartujú prirodzené procesy obnovy kolagénu a elastinu. Pokožka postupne získava objem, stáva sa pevnejšia a pružnejšia.

Obsahuje kyselinu hyalurónovú vyrábanú z baktérie Bacillus subtillis, ktorá je po človeka nepatogénna a jej aplikácia je vďaka tomu veľmi šetrná a bezpečná. Vysoká koncentrácia 18mg/ml zaisťuje okamžitú hydratáciu.

HYDRO DELUXE obsahuje unikátnu kombináciu kyseliny hyalurónovej a 0,01 % Calcia hydroxyapatitu, vďaka ktorému sa stimuluje produkcia kolagénu, čím je výrazne zvýšený účinok mezoterapie. Calcium hydroxyapatit je prirodzene sa vyskytujúci materiál, bezpečný pre ľudské telo, ktorý po aplikácii do pokožky stimuluje proces vzniku kolagénu.

Výsledkom je zlepšenie pevnosti a elasticity pokožky.

HYDRO DELUXE je obohatená o aminokyseliny Glycin a L-Prolin, ktoré sú veľmi dôležité pre vlastnú produkciu kolagénu a elastínu.


Juvéderm VOLITE 

Juvéderm VOLITE je injekčných produkt na báze špeciálne zosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Predstavuje najmodernejšiu injekčnú technológiu biorevitalizácie pokožky a je navrhnutý tak, aby zlepšoval: 

  • ✓ celkovú kvalitu pokožky 
  • ✓ hladkosť, pružnosť a hydratáciu
  • ✓ textúru a zjednotenie tónu pleti 

VÝHODY ošetrenia Juvéderm VOLITE 

Juvéderm VOLITE obsahuje 2 rôzne reťazce kyseliny hyalurónovej, ktoré sú špeciálnou technológiou VYCROSS spojené do pevného gélu s výborným efektom na pokožku. 

Mikrovpichmi sa dokáže rovnomerne zapracovať do medzibunkového tkaniva, taktiež je odolný voči pôsobeniu voľných radikálov, vďaka čomu má predĺžený účinok.

Vďaka jeho schopnosti viazať vodu v podkoží zabezpečuje hlbokú hydratáciu s viditeľným jemným liftingovým efektom ! 

ŠTÚDIE Juvéderm VOLIE hodnotiace ÚČINNOSŤ a BEZPEČNOSŤ

  • • U viac než 96 % pacientiek bola textúra pokožky po ošetrení hladšia.
  • • U viac než 89 % pacientiek došlo k vyhladeniu jemných vrások. 
  • • Žiadna pacientka nemala nežiadúce prejavy po ošetrení.

JALUPRO Collagen Booster

  • ✓ Hydratácia
  • ✓ Podpora tvorby kolagénu v hlbokých štruktúrach pleti
  • ✓ Spevnenie pokožky
  • ✓ Prevencia pred starnutím pokožky

Revitalizácia pokožky pomocou Jalupro zabezpečí zdravú, hydratovanú, rozjasnenú a pevnú pleť.

Jalupro je ideálna revitalizácia pre suchú a dehydratovanú pokožku. Taktiež pre pokožku na ktorej sa zvýrazňujú vrásky a prejavuje sa ochabnutie. Pomáha pri podpore vytvárania kolagénu a hydratuje pokožku pomocou prispôsobenej kombinácie špeciálnych aminokyselín. Tento Collagen Booster pomáha dosiahnuť zdravšiu a hydratovanú pleť obnovením elastickej štruktúry pokožky.


Proces ošetrenia

Celé ošetrenie trvá približne 30 minút. Pred ošetrením Vám na pokožku nanesieme špeciálny krém na znecitlivenie - EMLU vďaka čomu sa ošetrenie stáva takmer bezbolestným. Počet ošetrení je individuálny. Závisí od stavu pokožky. 

Po ošetrení sa môže objaviť dočasné sčervenanie, opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihly. Rekonvalescencia trvá približne 2 dni. Po zákroku je potrebné pokožku ošetrovať podľa inštrukcii lekára a vyvarovať sa pobytu na prudkom slnku, používať ochranné krémy proti slnečnému žiareniu.

Cenník

Mezoterapia tváre (1 sedenie) 170 €
Juvéderm Volite 300 €
JALUPRO Collagen Booster 180 €

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka