Mezoterapia, mezolift sú omladzujúce metódy, určené všetkým vekovým kategóriám na revitalizáciu pokožky. Pri mezoterapii pomocou jemných vpichov ihlou aplikujeme do kože kokteil vitamínov a aminokyselín, ktoré majú výživné a antioxidačné účinky na kožu. Pri mezolifte tento kokteil obohatíme aj o kyselinu hyalurónovú, ktorá má schopnosť výrazne viazať vodu v koži, čím dosiahneme výdatnú hydratáciu pokožky.

V čom spočíva princíp mezoterapie?

Špeciálne liečebné roztoky obsahujú vysoké koncetrácie vitamínov, aminokyselin, minerálov, koenzýmov a nukleových kyselín.

  • kyselina hyalúronová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
  • vitamíny A, E, C, B, K a D
  • aminokyseliny sú štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, ktoré reštrukturujú a obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia
  • minerálne soli stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív
  • koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť obnovy tkanív
  • nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky

Samotné ošetrenie trvá cca 30 minút. Na absolvovanie celej kúry je potrebné niekoľko ošetrení. Takzvané udržiavacie ošetrenia sa robia v polročných intervaloch. Po ošetrení sa môže objaviť dočasné sčervenanie, opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihly. Doba hojenia chrastičiek veľkosti makového zrnka trvá približne 2 dni. Po zákroku je potrebné pokožku ošetrovať podľa inštrukcii lekára a vyvarovať sa pobytu na prudkom slnku, používať ochranné krémy proti slnečnému žiareniu.

Cenník

Mezoterapia tváre (1 sedenie) 170 €
Galéria Priebeh aplikácie

Priebeh aplikácie


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka