Mezobotox a Baby botox

Mezobotox

Ide o horúcu novinku v oblasti estetickej medicíny. Injekčná aplikácia mezobotoxu nie je zatiaľ na Slovensku veľmi známa a rozšírená. Tento nový trend k nám prichádza zo zahraničia.

Ošetrenie touto metódou znamená aplikáciu zriedeného roztoku botulotoxínu A v kombinácií s mezoterapeutickým roztokom. Mezobotox je aplikovaný do povrchovej vrstvy pokožky, nie do svalov, čím ostáva pôvodná mimika zachovaná.

Dochádza k vyhladeniu jemných vrások, redukcii tvorby mazu a potenia, ako aj zmenšeniu pórov v ošetrenej oblasti. Vďaka mezoterapeutickému roztoku obsahujúcemu rôzne zložky, ako sú kyselina hyaluronová, vitamíny, antioxidanty, minerály, aminokyseliny, peptidy a rastové faktory, sa pleť hydratuje a oživí. Ošetrenie je vhodné kombinovať s aplikáciou botulotoxínu do svalu (napr. na čele, v okolí očí), s klasickou mezoterapiou alebo plazmaterapiou. Používa sa na ošetrenie tváre, krku a dekoltu.

Efekt mezobotoxu je dočasný a pre dosiahnutie dlhodobého efektu je potrebné ho opakovať ako náhle sa linky a vrásky vrátia do ich prirodzeného stavu. Opakovať ho možno najskôr za 3 mesiace. Nástup účinku je behom 4 dní, plne vyvinutý je do 14 dní. Zákrok sa robí celoročne.


Baby botox

Nová technika aplikácie, tzv. baby botox vytvorí prirodzene mladistvý vzhľad. Termín “baby botox” vznikol v USA, keď herečky, ktoré mali byť obsadené do filmových rolí, mali tvár bez mimiky a nedokázali stvárniť požadované emócie. Liečba vrások touto metódou znamená aplikáciu nižších dávok botulotoxínu do požadovaných oblastí. Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad tváre bez vrások za súčasného zachovania mimiky a emócii v tvári. Baby botox dáva pacientom možnosť výberu – efektívnu prevenciu pred vznikom trvalých, statických vrások.

Efekt baby botoxu je dočasný a pre dosiahnutie dlhodobého efektu je potrebné ho opakovať ako náhle sa linky a vrásky vrátia do ich prirodzeného stavu. Opakovať ho možno najskôr za 3 mesiace. Nástup účinku je behom 4 dní, plne vyvinutý je do 14 dní. Zákrok sa robí celoročne.

Cenník

Mezobotox 250 €

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka