Dracula lifting s kyselinou hyalurónovou - Cellular matrix

Čo je to cellular matrix?

Cellular Matrix – prirodzené riešenie starnutia pleti. 

Revolučná novinka, kombinujúca dve najefektívnejšie techniky omladenia pleti - A-PRP + HA (špeciálna kyselina hyaluronová). Veľa štúdií už dokázalo, že starnutie je proces, ktorý začína na bunkovej úrovni. To vedie nielen k redukcii kolagénu a zníženiu prirodzenej hydratácie kože, ale aj k stenšeniu pokožky, zníženiu odolnosti voči UV žiadeniu a postupnej strate imunitných mechanizmov.  Výsledok týchto procesov vedie k tvorbe: vrások, pigmentových škvŕn, ovisnutej kože, kruhov pod očami, rednutiu vlasov atď.

Výsledky s cellular matrix

Väčšina estetických procedúr iba „zakryje“ známky starnutia.

Ale pomocou Cellular Matrix je možné dosiahnuť omladenie pokožky a zároveň dlhodobej prevencie a ochrany kože pred vonkajšími a vnútornými vplyvmi (napr. zníženie odolnosti kože, pri hormonálnych zmenách, atď). S NOVINKOU Cellular Matrix, je možné naštartovať proces regenerácie kože priamo na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitných procesov v koži. A vďaka obsahu špeciálnej kyseliny hyalurónovej sa pleti vráti jej prirodzená hydratácia a výživa. Výsledkom tejto procedúry je prirodzené vyplnenie vrások, vypnutie ovisnutej kože, redukcia pigmentových škvŕn, odstránenie kruhov pod očami, redukcia stôp po akné, vrátenie farby a jasu pleti.

Galéria Pred 1. ošetrením a po 8. ošetreniach s HydraFacialom v kombinácii s 2 ošetreniami Dracula Terapia - Cellular matrix a jedným ošetrením Dracula Terapia.

Pred 1. ošetrením a po 8. ošetreniach s HydraFacialom v kombinácii s 2 ošetreniami Dracula Terapia - Cellular matrix a jedným ošetrením Dracula Terapia.

Galéria APLIKÁCIA Dracula Terapie

APLIKÁCIA Dracula Terapie


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka