Kompletná sublatívna rejuvenácia eMATRIX

Cenník

Kompletná sublatívna rejuvenácia eMATRIX  
- celá tvár 250 €
- krk 100 €
- tvár + krk 300 €
- tvár + dekolt 400 €
- dekolt 300 €

Kompletná sublatívna rejuvenácia eMATRIX Sublatívna rejuvenácia je unikátna liečebná metóda prístrojom eMatrix s technológiou frakčnej rádiofrekvencie najväčšieho svetového výrobcu systémov pre estetickú medicínu Syneron / Candela. 

Zoznámte sa s prístrojom na omladenie pokožky eMatrix, ktorý veľmi účinne, ale neinvazívne zregeneruje vašu pokožku, stiahne póry, vypne a omladí. eMatrix Vám pomôže vyriešiť problém s unavenou pokožkou, redukciou vrások, pigmentáciou, ale tiež sa striami a jazvami aj po akné.

Ako sublatívna rejuvenizácia funguje?

Unikátnou vlastnosťou sublatívnej rejuvenizácie eMatrix je maximálny liečebný efekt v podkoží s minimálnym poškodením povrchu kože. Teplo vzniká z rádiofrekvenčného prúdu vpraveného do kože maticou mikroelektród. Oveľa intenzívnejšie teplo, ktoré preniká do hlbších vrstiev kože, vedie k tvorbe kolagénu, stiahnutiu pórov a následnej redukcii jemných vrások.

Tento unikátny prístroj eMatrix, ktorý využíva rádiofrekvenčnú energiu, umožňuje vykonať zákrok v troch intenzívnych stupňoch, podľa stavu a veku pokožky.

Ako sublativní rejuvenácia funguje?

Ako prebieha ošetrenie?

Ako prebieha ošetrenie? Pred zákrokom je ošetrovaná oblasť dôkladne očistená, prípadne sa na nej nanesie lokálne povrchová anestéza.

Podľa požadovanej liečby sa nastavia príslušné parametre prístroja.

Ošetrovaná plocha sa postupne prekryje dotykmi koncovky so štvorcovou stopou o veľkosti 12mm.

Maticou mikroelektród cez pokožku do podkožia prechádzajú pulzy rádiofrekvenčného prúdu, ktorý kožu bodovo rýchlo zahrejú. Krátko po ošetrení koža mierne sčervená a vznikne mierny opuch.

Pri nastavení vysokých parametrov vzniknú po zákroku na pokožke jemné chrasty, ktoré sa postupne odlúčia.

Aké sú vhodné indikácie?

eMatrix je veľmi účinný nielen k neinvazivnému vypnutiu a omladeniu pokožky, liečbe bielych strií, nerovnomernosti textúry kože, pórov, ale aj k odstráneniu jazvičiek po akné a rôznych pigmentácii.

Ako často sa zákroky opakujú?

Spravidla sú potrebné tri ošetrenia v intervale 4 až 6 týždňov.

Pred a po ošetrení

Pred a po ošetrení

Aká je starostlivosť o pokožku po zákroku?

Bezprostredne po ošetrení sa nanesie na ošetrovanú plochu upokojujúci krém. Počas prvých dvoch dní sa treba vyvarovať mechanickému a tepelnému poškodeniu ošetreného miesta, napr. horúcej kúpeli alebo masáži.

Už 12 hodín po ošetrení môžu byť použité hydratačné pleťové prostriedky a make-up.

Po celú dobu ošetrenie a najmenej mesiac po zákroku je nutné chrániť ošetrenej oblasti slnečnou clonou s faktorom minimálne 30.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka