Injekčná lipolýza

Cenník

Injekčná lipolýza Cena
- 1 ampulka 90 €

Princíp účinku injekčnej lipolýzy spočíva v aplikácii prírodnej látky získavanej zo sójových bôbov - Phosphatidylcholinu (PPC). Táto látka rozpúšťa tuky. Je však nutné poznamenať, že nejde o metódu redukcie hmotnosti ale o metódu na zmenu kontúr tela. Ide skôr o odstránenie nežiadúcich tukových vankúšikov, ktorých sa pacient nemôže zbaviť ani pomocou cvičenia či diét. Práve v takom prípade môže byť injekčná lipolýza riešením.

Nadbytočný tuk možno odstrániť jednoducho injekciou

Injekčná lipolýza S touto fascinujúcou myšlienkou prišla dermatologička Dr. Patricia Rittes z Brazílie už v roku 1995. Vyvinula metódu, ktorá využíva prírodný preparát získavaný zo sójových bôbov Phosphatidylcholin(PPC). Táto substancia je v rovnakom zložení produkovaná naším telom a plní tu celý rad funkcií, predovšetkým v oblasti látkovej premeny. Aplikuje sa priamo do tukových vankúšikov, prakticky kdekoľvek na tele. Metódu injekčnej lipolýzy ďalej rozviedol Dr. Hasengschwandtner z Rakúska, ktorý vykonal viac ako tisíc procedúr.

Injekčná lipolýza – metóda na zmenu kontúr tela

Mnohí z nás veľmi dobre poznajú problém, kedy sa nežiadúcich tukových vankúšikov nemožno zbaviť ani pomocou cvičení či diétou. Práve v takom prípade môže byť injekčná lipolýza riešením. Nejde o žiadnu zázračnú metódu na redukciu váhy. Je to metóda na zmenu kontúr tela.

Na rozdiel od liposukcie, čo je operačná metóda na odstránenie väčšieho množstva tuku, možno tento zákrok vykonávať ambulantne, bez anestézie, po aplikácii injekcií nie je nutné nosiť elastické prádlo a môžete ísť ihneď do práce.

Ako zákrok injekčnej lipolýzy prebieha?

Prípravok sa pomocou tenkej ihličky aplikuje priamo do tukových tkanív; ošetrené miesta môžu byť niekoľko dní (skúsenosti pacientov uvádzajú 3-5) začervenané, určite 24-36 hodín opuchnuté a pálivé. Po 3 dňoch sa však všetko vracia do normálu.

Vymizne tuk nastálo? Koľkokrát je potrebné zákrok opakovať?

Optimálne sú 2-4 ošetrenia s odstupom 6-8 týždňov. Okolo 80% pacientov bolo už po 2 až 3 ošetreniach s výsledkom spokojených, udávali výrazné zmenšenie obvodu. Tento efekt je dlhodobý. Tuk je v tele prirodzenou cestou trvale odbúravaný a v prípade, že zásadným spôsobom nezmeníte svoju váhu, tuk odbúraný touto metódou sa podľa súčasných skúseností znovu neukladá. Naviac, vzhľadom k tomu, že tuku ubúda postupne, pokožka má možnosť sa behom obdobia medzi jednotlivými ošetreniami postupne stiahnuť a zachováva si tak svoju pevnosť aj elasticitu.

Ktoré partie tela
sa dajú týmto zpôsobom ošetriť?

  • podbradok
  • tvár
  • krk
  • stehná vonkajšie a vnútorné
  • boky
  • paže
  • dolné a horné brucho
  • tukové vankúšiky na ramenách, rukách, kĺboch, chrbte

Má injekčná lipolýza aj
nejaké ďalšie využitia?

Áno.

Predovšetkým pri odstraňovaní celulitídy a lipómov. Pre prípad odstraňovania celulitídy spojeného aj so zmenšením objemu ošetřovaných partií existuje špeciálny program, ktorý spočívá v kombinácii injekčnej lipolýzy s neinvazívnou mezoterapiou (NNM™) a vykazuje výnimočne dobré výsledky.

Tak ako každá nechirurgická metóda, ktorá je založená na podpore a akcelerácii prirodzených procesov v tele, je aj injekčná lipolýza či neinvazívna mezoterapia účinnejšia, ak dodržíte minimálne po dobu terapie doporučenia týkajúce sa životosprávy.

Aké výsledky možno
injekčou lipolýzou dosiahnuť?

Injekčná lipolýza Injekčná lipolýza Injekčná lipolýza

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka