HydraFacial® a Akné

Akné u dospievajúceho dieťaťa nepodceňujte !

Akné je chronické zápalové ochorenie, ktoré sa vyskytuje predovšetkým v období dospievania.

Veľa mladých ľudí máva tieto problémy a zvyčajne sa po skončení dospievania vytratia alebo aspoň zmiernia, no môžu zanechať jazvičky  na pleti, ktoré nie je možné jednoducho odstrániť.

Veľmi často väčšina rodičov nad aknóznou pokožkou svojho dieťaťa  len mávne rukou a povie si, že z toho predsa vyrastie, mali by tomuto problému však venovať väčšiu pozornosť. Akné totiž nie je len estetickou chybičkou, ale môže narobiť veľa škody aj na psychike vášho dieťaťa.


Menšie sebavedomie kvôli akné 

Dospievajúce deti vnímajú svoje telo a výzor veľmi kriticky a citlivo. Puberta je obdobie plné telesných zmien, ktoré niektorí dospievajúci ťažko znášajú.

Keď sa mladej slečne alebo chlapcovi začnú na tvári objavovať nepekné zapálené vyrážky, je to pre nich veľmi nepríjemné. Ak sa tento problém nepodchytí v začiatkoch, môže to viesť až k výraznému zhoršeniu stavu pokožky a ťažkým bolestivým prejavom akné !

Preto naozaj netreba akné u svojho dieťaťa podceniť, ale snažiť sa situáciu riešiť. 

Trápi aj Vaše dieťa akné ? 

Nezúfajte ! Na GÉVÉ Klinike Vám ponúkame riešenie ! 

Ošetrenie pokožky pomocou prístroja HydraFacial®. 

HydraFacial® je oceňovaný ako najlepší Beauty prístroj roka už niekoľko rokov za sebou. 

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje HydraFacial® lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry.

Ošetrenie je ideálne na aknóznu pokožku. Prečo ? Zatiaľ čo pri klasickom čistení pleti musí Vaše dieťa zažívať nepríjemné vytláčanie pri ošetrení HydraFacial® nedochádza k mechanickému vytláčaniu nečistôt a následnému podráždeniu, resp. traumatizácii pleti. Taktiež je ošetrenie bezbolestné. Ďalšou veľkou výhodou je to, že HydraFacial® v sebe kombinuje niekoľko procedúr a jeho systém pracuje s viacerými špeciálnymi roztokmi obsahujúcimi množstvo aktívnych látok.

Celé ošetrenie sa skladá z nasledujúcich krokov: lymfodrenáž, exfoliácia, chemický peeling (vhodný pre detskú pokožku) , extrakcia, hĺbkové čistenie, hydratácia, aplikácia antioxidantov a záverečná LED terapia.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka