Oceňovaný ako nájlepší Beauty prístroj roka už niekoľko rokov za sebou.HydraFacial

Detoxikuje, regeneruje a chráni

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje HydraFacial® lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry.

Výhody systému HydraFacial®:

 • technológia HydraFacial™ 4 v 1: čistenie Vortex-Cleansing™, exfoliácia Hydropeel™, extrakcia Vortex-Extraction™ a infúzia aktívnych látok Vortex-Fusion™
 • okamžitý výsledok bez vedľajších efektov a nutnosti rekonvalescencie
 • efektívny pre všetky typy pleti
 • celoročné použitie

HydraFacial Vortex Technology

Priebeh zákroku 4 V 1

1. Krok Exfoliácia

Používa sa exfoliačný nástavec s abrazívnymi hrotmi. Silu obrusovania povrchu volíme výberom nástavca. Používame roztok s obsahom glykosominoglykánov, kyseliny mliečnej a výťažok z rias. Súčasťou prvého kroku je voliteľná diamantová mikrodermabrázia. Výsledkom je jemná a na pohmat dokonale hladká pleť.

2. Krok Chemický peeling

Do kartridžového nástavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylové. Očistí pleť od odumretých buniek, čím ju rozjasní. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potrieb pleti. Tento krok možno podľa typu pleti vynechať.

3. Krok Extrakcia, hĺbkové čistenie

Používa sa extrakčný nástavec, ktorý umožňuje efektívne využiť vákuum. Pri ošetrení sa odsaje z kožného povrchu peelingový roztok a následne sa extrahujú mazové zátky z kožných pórov patentovanou technológiou Vortex. Výsledkom je spevnená a čistá pleť so stiahnutými pórmi.

4. Krok Aplikácia komplexu peptidov

Do kartridžového nástavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov -Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5, ktoré redukujú jemné línie a vrásky a vracajú pleti jej pružnosť.

5. Krok Hydratácia a aplikácia antioxidantov

Ošetrenie sa vykonáva nástavcom pre infúziu roztokov do kože. Roztok Antiox-6 obsahuje zmes antioxidantov, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručia dokonalú hydratáciu a ochranu pleti po ošetrení.

6. Krok LED terapia

LED fototerapia aktivuje bunky kože svetelnou energiou bez termického poškodenia. LED terapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom biostimulácie.
Modré svetlo zlepšuje aknóznu pleť, má anibakteriálne a čistiace účinky. Zlepšuje vzhľad mastnej pleti, redukuje množstvo kožného mazu. Je plne použiteľné aj u citlivej pokožky.
Červené svetlo zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, vedie k opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov a stimuluje fibroblasty. Červené svetlo je absorbované krvou a tkanivami s vysokým obsahom vody.

HydraFacialHydraFacial™ Ako ho ešte nepoznáme

V čom sa HydraFacial odlišuje od bežného čistenia pleti?

„Tento prístroj ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Kombinuje v sebe procedúry akými sú exfoliácia, chemický peeling, hĺbkové čistenie, aplikácia aktívnych látok a fototerapia ako žiadny iný prístroj. Výhodami tohto systému je aj to, že počas hĺbkového čistenia nedochádza k mechanickému vytláčaniu nečistôt a následnému podráždeniu, resp. traumatizácii pleti. Nečistoty sú odstraňované podtlakom tzn. priamo sa z pleti „vysávajú“. Tlak je možné prispôsobiť citlivosti pleti klienta. Rovnako jednotlivé aktívne látky resp. kroky volíme podľa potrieb klienta. Jednou z najväčších výhod je, že celé ošetrenie je absolútne bezbolestné.“

Ktoré aktívne látky vpravuje HydraFacial do pleti a ako pôsobia?

„Systém HydraFacial pracuje s viacerými špeciálnymi roztokmi obsahujúcimi množstvo aktívnych látok. Počas exfoliácie sa používa roztok s obsahom glykozaminoglykanov a kyseliny mliečnej, ktoré zmäkčujú sébum a nečistoty, čím umožňujú lepšie a šetrnejšie čistenie pleti. Na mastnú a silne zanesenú pleť sa používa roztok s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá redukuje zápalové procesy, následné začervenanie pleti a napomáha stiahnutiu pórov. Počas fázy s chemickým peelingom sa nanesie roztok s obsahom kyseliny glykolovej, ktorá napomáha zmäkčeniu a následne odstráneniu odumretých buniek pokožky.
V ďalšom kroku dochádza k aplikácii komplexu peptidov s obsahom: Acetyl-Octapeptid-3, ktorý blokuje neurotransmiter acetylcholin, nevyhnutný na aktiváciu nervovo-svalového spojenia a tým redukuje výskyt jemných vrások a liniek, ktoré sú spôsobené svalovou kontrakciou najmä v oblasti na čele a v okolí očí. Palmitoyl Dipeptid-5, ktorý stimuluje fibroblasty k zvýšenej produkcii kolagénu a elastínu, čím zlepšuje pružnosť a zvyšuje pevnosť pleti. Sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej a antioxidačných látok, akými sú vitamíny A,E,C, pomáhajú redukovať účinky voľných radikálov a poškodenia buniek vznikajúce v dôsledku oxidačného stresu. Spolu s výťažkami z bieleho čaju, rozmarínu a pagaštanu konského a ďalších aktívnych látok pleť omladia a rozjasnia.“

Indikácie

 • solárne poškodenie, hyperpigmentácia
 • vrásky, jemné linky
 • strata elasticity kože
 • zvädnutá pleť mastná
 • problematická, aknózna pleť
 • rozšírené póry

Kontraindikácie pri ošetrení

 • počas tehotenstva a dojčenia (etický dôvod)
 • pri porušenej integrite kože v ošetrovanej oblasti
 • herpetická infekcia – opar na perách
 • na miestach s materskými znamienkami
 • pri nádorových ochoreniach
 • pri užívaní liekov zvyšujúcich fotosenzibilitu pokožky

Upozornenie: 14 dní pred ošetrením je zakázané použitie exfoliantov, peeling, aplikácia výplní a botoxu.

Doporučené opakovanie: Podľa indikácie, obvykle raz za mesiac. Intenzívna kúra 1x týždenne 4 týždne po sebe.

Fotografie pred a po zákroku

Fotografie pred a po zákroku

Pred 1. ošetrením a rok po pravidelnej starostlivosti s Hydrafacialom

Fotografie pred a po zákroku

Pred 1. ošetrením a rok po pravidelnej starostlivosti s Hydrafacialom

Fotografie pred a po zákroku

 Pred 1. ošetrením a 1 týždeň po 1. ošetrení

Fotografie pred a po zákroku

 Pred 1. ošetrením a 1 týždeň po 1. ošetrení

Fotografie pred a po zákroku

Fotografie pred a po zákroku

Fotografie pred a po zákroku

Fotografie pred a po zákroku

Hydrafacial pred a po zákroku

 

Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka