od 
40
Eur*

Retinolový od 60 Eur
* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem
o GÉVÉ peeling 

GÉVÉ peelingPeeling vykonávaný pomocou kvalitných produktov značky NeoStrata.

Vysoko účinný, povrchový  peelingový systém, ktorý slúži pre obnovu pokožky. Toto ošetrenie pomáha odstrániť poškodenú vrstvu povrchových kožných buniek a odhaľuje čerstvú pokožku, stimuluje obnovu buniek a  podprouje obnovu pleti i v hlbších vrtstvách kože.

Gévé glykolový  peeling

Kyselina glykolová je prírodná zložka cukrovej trstiny a silou alfa hydroxy kyseliny (AHA). Spôsobuje olupovanie kože zrýchlenou obnovou buniek, vyrovnáva nerovnomerné pigmentácie, zmenšuje veľkosť pórov a pomáha vyhladiť jemné linky a vrásky. Amfoterické komplexy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali začervenanie a možné podráždenie.

Gévé mandľový peeling 

Kyselina mandľová sa prirodzene vyskytuje v mandliach, je lipofilná a ľahko absorbovateľná mastnou pleťou. Je teda zvlášť účinná proti starnutiu pri mastnej pleti. Má prirodzené antibakteriálne účinky a postupne znižuje mastnotu pleti bez vysušenia. Okrem toho má aj antioxidačné účinky.

Gévé Retinol

Retinol je jednoducho iný názov pre vitamín A. Je to typ retinoidu, z rodiny látok súvisiacich s vitamínom A. Iné retinoidy zahŕňajú: kyselinu retinovú (tiež známe ako tretinoín), retinylpalmitát a retinaldehyd, z ktorých všetky môžu byť nájdené v prípravkoch starostlivosti o pleť. Retinoidy sú účinné pre liečbu akné, majú silné antiaging vlastnosti, teda vyhladzujú a zmierňujú vrásky.

Ako to funguje?

Keď príde retinol alebo iný retinoid do styku s pokožkou, enzýmy v tele ho transformujú do kyseliny retinovej, čo je aktívna forma vitamínu. Konkrétne kyselina retinová urýchľuje regeneráciu buniek, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, podporuje vyblednutie hyperpigmentácí a lieči akné. Retinol je teda univerzálny, bojuje na 2 frontoch. Proti vráskam a akné. Správny čas na používanie retinolu prichádza vo veku 30 rokov.

Aplikácia retinolu

Olupovanie retinolu nastane po 2-3 dňoch po aplikácií. Opakovanie ošetrenia je vhodné po 6-8 týždňoch , v prípade citlivej pleti 10-12 týždňov.

Je nevyhnutné sa vyvarovať priameho pôsobenia slnečného žiarenia a to v prípade peelingov rady RenoPeel najmenej dva nasledujúce dni, v prípade peelingov rady BioPeel dva týždne po aplikácii.

Po celú dobu kúry je doporučené používať krém s ochranným faktorom proti UV žiareniu, a to minimálne ešte dva týždne po poslednom ošetrení. Je dobré sa tiež vyvarovať návštevy sauny a intenzívnemu športovaniu do 24 až 48 hodín po ošetrení.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka