GÉVÉ peeling

60
Eur*

Retinolový od 60 Eur
* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Objednajte sa na konzultáciu 

GÉVÉ peeling Peeling vykonávaný pomocou kvalitných produktov značky NeoStrata.

Vysoko účinný, povrchový  peelingový systém, ktorý slúži pre obnovu pokožky. Toto ošetrenie pomáha odstrániť poškodenú vrstvu povrchových kožných buniek a odhaľuje čerstvú pokožku, stimuluje obnovu buniek a  podporuje obnovu pleti i v hlbších vrtstvách kože.

Gévé glykolový peeling

Kyselina glykolová je prírodná zložka cukrovej trstiny a silou alfa hydroxy kyseliny (AHA). Spôsobuje olupovanie kože zrýchlenou obnovou buniek, vyrovnáva nerovnomerné pigmentácie, zmenšuje veľkosť pórov a pomáha vyhladiť jemné linky a vrásky. Amfoterické komplexy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali začervenanie a možné podráždenie.

Gévé mandľový peeling 

Kyselina mandľová sa prirodzene vyskytuje v mandliach, je lipofilná a ľahko absorbovateľná mastnou pleťou. Je teda zvlášť účinná proti starnutiu pri mastnej pleti. Má prirodzené antibakteriálne účinky a postupne znižuje mastnotu pleti bez vysušenia. Okrem toho má aj antioxidačné účinky.

Gévé Retinol

Retinol je jednoducho iný názov pre vitamín A. Je to typ retinoidu, z rodiny látok súvisiacich s vitamínom A. Iné retinoidy zahŕňajú: kyselinu retinovú (tiež známe ako tretinoín), retinylpalmitát a retinaldehyd, z ktorých všetky môžu byť nájdené v prípravkoch starostlivosti o pleť. Retinoidy sú účinné pre liečbu akné, majú silné antiaging vlastnosti, teda vyhladzujú a zmierňujú vrásky.

Cenník

Ako to funguje?

Keď príde retinol alebo iný retinoid do styku s pokožkou, enzýmy v tele ho transformujú do kyseliny retinovej, čo je aktívna forma vitamínu. Konkrétne kyselina retinová urýchľuje regeneráciu buniek, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, podporuje vyblednutie hyperpigmentácí a lieči akné. Retinol je teda univerzálny, bojuje na 2 frontoch. Proti vráskam a akné. Správny čas na používanie retinolu prichádza vo veku 30 rokov.

Aplikácia retinolu

Olupovanie retinolu nastane po 2-3 dňoch po aplikácií. Opakovanie ošetrenia je vhodné po 6-8 týždňoch , v prípade citlivej pleti 10-12 týždňov.

Je nevyhnutné sa vyvarovať priameho pôsobenia slnečného žiarenia a to v prípade peelingov rady RenoPeel najmenej dva nasledujúce dni, v prípade peelingov rady BioPeel dva týždne po aplikácii.

Po celú dobu kúry je doporučené používať krém s ochranným faktorom proti UV žiareniu, a to minimálne ešte dva týždne po poslednom ošetrení. Je dobré sa tiež vyvarovať návštevy sauny a intenzívnemu športovaniu do 24 až 48 hodín po ošetrení.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka