RECONVEL®

Zoznámte sa s medicínou 21. storočia!

 

Na GÉVÉ Klinike Vám ponúkame služby tej najvyššej kvality a k vášmu vysnívanému vzhľadu sme sa rozhodli pridať aj novinku, možnosť riešiť širokú škálu ochorení a poškodení v organizme.

RECONVEL

Keďže našim klientom poskytujeme špičkové služby a neustále sa snažíme zdokonaľovať a napredovať s dobou spolupráca s firmou CellCore Laboratory a ich certifikovaným laboratóriomje pre nás správnym krokom vpred.

Cell Core Laboratory sa zaoberápersonalizovanou medicínou, výskumom, vývojom a výrobou bioaktívnych orgánovo-špecifických preparátov na báze peptidových ultrafiltrátov pod ochrannou známkou Reconvel®

Bioaktivita preparátov Reconvel® hovorí o vlastnosti vyvolať biologický účinok v organizme pomocou bunkovej obnovy. Jej stimulovanie umožňuje riešiť širokú škálu vážnych ochorení a poškodení v organizme ale aj poškodení v oblasti estetickej a preventívnej medicíny.

Základom peptidových preparátov Reconvel® sú látky, ktoré pochádzajú z mozgu, miechy, týmusu a životne dôležitých orgánov juvenilných zvierat.Využívajú sa však aj látky rastlinného pôvodu. Jednotlivé peptidy a iné biologicky účinné látky nízkej molekulovej hmotnosti sa získavajú za pomoci tangenciálnej crossflow filtrácie. Tieto ultrafiltráty nemajú žiadne mutagénne účinky,nevyvolávajú žiadne alergické reakcie, neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Preparáty určené pre profesionálnych športovcov neobsahujú žiadneanabolicko-androgénne steroidy (AAS) čistimulanty zalistované Svetovou antidopingovou agentúrou WADA.

Zameranie:

  • - Neurologické poruchy - demencia, epilepsia, Tourettov syndróm, Parkinsonova choroba a iné
  • - Poškodenia mozgu a CNS - Alzheimerova choroba, Downov syndróm, DMO a iné
  • - Poškodenia pohybového aparátu - úrazové a neúrazové
  • - Poruchy imunitného systému, autoimunitné choroby, COVID-19, postcovidovýsyndróm
  • - Poškodenia organizmu starnutím
  • - Prevencia
  • - Regenerácia profesionálnych športovcov
  • - Estetická medicína

Ak Vás trápi akýkoľvek zdravotný problém a ste pripravený riešiť ho neváhajte nás kontaktovať! Celý proces už od konzultácie prebieha pod vedením odborníkov. Doktorky AniutyParaskej, vedúcim aplikačnej praxe pánom Milanom Čižmárom. Vedúcim výskumno-vývojového tímu Cell Core Laboratory je Assoc. Prof. Ing. Pavel Babušík, CSc., Dr. h. c., ktorý sa vo svojej viac než 35 ročnej praxi zameriava najmä na živočíšne biotechnológie.

V portfóliu sa aktuálne nachádza 21 druhov perorálne užívaných bioaktívnych preparátov a 11 druhov funkčnej kozmetiky, ktorá má nielen kozmetický, ale aj terapeutický prínos pre človeka.

Na výrobu preparátov sa využíva výlučne biologický, nie syntetický materiál, ktorý v celom výrobnom procese nepresiahne 40°C / 104 F. Peptidy sú vďaka tomu bioaktívne a tak prirodzené pre prijatie stavebnými molekulami orgánov priamo v bunkách užívateľa.

V aktuálnej ponuke nájdete aj produktové sety určené pre imunitný reštart a ochranu pred vírusmi, regeneráciu organizmu (napríklad pred zákrokmi) alebo korekciu vrások a regeneráciu vlasových folikúl.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka