MUDr. Jarmila Hudáková

OPERÁCIA NOSA
(RHINOPLASTIKA)


Toto nie je žiadna spolupráca, len úprimná recenzia, na základe mojej spokojnosti. Dlho som sa odhodlávala, váhala, čítala recenzie, pozerala fotky, googlila lekárov a teraz môžem povedať, že som si lepšie vybrať ani nemohla.

Okrem toho, že nos spĺňa moje estetické predstavy, môžem voľne dýchať. Absolvovala som septo+rhino plastiku, teda okrem estetického vonkajšieho vzhľadu nosa vyriešila pani doktorka aj problém s vnútornou prepážkou. Veľké ďakujem patrí hlavne pani doktorke Hudákovej a Geve klinike, s ktorými som bola spokojná od samého začiatku, milý a profesionálny prístup už od prvej konzultácie, ubytovania na klinike, starostlivosti sestričky až po zatiaľ poslednú kontrolu.

Nebolo jednoduché prejsť si tým všetkým, som vďačná, že to mám za sebou, s výsledkom, s ktorým som nadmieru spokojná. Nie je mi ľúto ani jedného precestovaného kilometra a všetkého, čo to obnášalo. Ďalším dôvodom, prečo ma oslovila práve táto klinika a samotná doktorka bolo aj to, že je to v súčasnej dobe jedna z mála kliník, ktoré sa nesnažia zaujať reklamou cez známe osobnosti, ich práca a výsledky sú najlepšia reklama.  

Ď A K U J E M.

Prikladám fotku tesne pred operáciou a fotku 3 týždne po operácii a aktuálnu, nos sa bude ešte meniť a na finálny výsledok si ešte počkám, ale už teraz viem, že mám presne to, po čom som túžila.

Poslané od: spokojný zákaznik


Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .