Morpheus8 By InMode

Celosvetovo najpopulárnejšia mikroihličková rádiofrekvencia na omladenie pokožky.

Morpheus8 je unikátne mikroihličkové prístrojové ošetrenie, ktoré využíva rádiofrekvenčnú energiu a microneedling na remodeláciu, kontúrovanie a spevnenie oblastí tváre, krku, dekoltu a iných problémových partií tela prostredníctvom subdermálnej tukovej remodelácie.

Rádiofrekvenčná technológia zohrieva hlboké vrstvy pokožky, zároveň zvyšuje cirkuláciu na povrchu pokožky, aby sa revitalizoval kolagén.

Microneedling naštartuje regeneračné schopnosti tela, čím sa v pokožke začne proces regenerácie a obnovy, stimuluje a produkuje sa väčšie množstvo kolagénu.

MIESTA OŠETRENIA:

Morpheus8 je možné využiť na všetky oblasti, ktoré budú profitovať zo subdermálnej obnovy.

Na ošetrenie je najvhodnejšia oblasť tváre, krku a dekoltu. Patentovanou technológiou prístroja dochádza k výraznému zlepšeniu kvality, textúry a spevnenia pokožky pre žiarivý a mladistvejší vzhľad. Prispieva k celkovému omladeniu a spevneniu pleti a zároveň rieši špecifické problémy ako sú jazvy po akné, rozšírené póry, hyperpigmentácia a jemné vrásky. Ošetrenie je vhodné aj na oblasti brucha, pupka, vnútorných stehien, zadku, oblasť nad lakťami a oblasť kolien.

OPAKOVANIE ZÁKROKU:

Ošetrenie Morpheus8 je ideálne opakovať 1-3 krát, respektíve podľa stavu pokožky.

Rekonvalescencia:

Niekoľko dní po ošetrení môže byť pokožka mierne začervenaná. Na pokožke sa zvyknú vytvoriť malé modriny a malé chrasty v miestach vpichov. V deň ošetrenie sa nedoporučuje používať žiadne kozmetické prípravky ani make-up. Pokožka sa upokojuje postupne od 3 do 14 dní podľa ošetrovanej lokality. Ošetrovanú oblasť je potrebné hydratovať a 14 dní sa vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu zároveň je potrebné minimálne 1 mesiac používať SPF 50.


Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka