Transplantácia vlasov je v dnešnej dobe ambulantný, minimálne invazívny chirurgický zákrok. Vyhľadávajú ju najmä muži. Revolučná metóda pomocou špeciálneho robota zabezpečí esteticky priaznivejší výsledok a menej zaťažuje pacienta.

Jeseň a zima sú ideálne na dôkladné vyšetrenie kožných znamienok a ich následnú chirurgickú alebo laserovú liečbu. Netreba zdôrazňovať, že návšteva skúseného dermatológa by mala byť pre každého rozumného človeka samozrejmosťou. Iba dôkladnou prevenciou predídete zákernej rakovine kože.

Najúčinnejšou a najjednoduchšou metódou na riešenie mimických vrások je botulotoxín. Najčastejšie sa používa na odstránenie vrásky medzi obočím. Okrem mimických vrások mnohé z nás vedia potrápiť aj tmavé kruhy pod očami. Aj na to existuje účinné riešenie, ktoré vám dnes predstavíme.

Ozdoba tela v podobe tetovania bola celé roky považovaná za doživotnú a nezmazateľnú. To však už neplatí. V prípade, že sa zmenila vaša životná situácia alebo vkus, stačí niekoľko zásahov špeciálnym laserovým prístrojom a tetovanie bude minulosťou.

Trápia vás vrásky, pigmentové škvrny či jazvy po akné? Tak potom práve vám je určená sublatívna rejuvenácia - unikátna liečebná metóda prístrojom eMatrix s technológiou frakčnej rádiofrekvencie.

Ak si pred letom znovu robíte starosti, že vaše prsia nevyzerajú v plavkách dobre a chceli by ste ich mať väčšie, menšie, pevnejšie, vedzte, že problém sa dá vyriešiť. Moderná plastická a estetická chirurgia ponúka už aj na východe skúsených odborníkov, ktorí dokážu splniť vaše želanie a navždy vás zbaviť zbytočných komplexov.

Systém HydraFacial® ponúka neinvazívnu rejuvenizáciu pleti najnovšej generácie. Podľa klinických štúdií, ktoré boli robené poprednými dermatológmi v USA, vykazuje lepšie výsledky ako ostatné rejuvenačné procedúry. Jeho obrovskou výhodou je, že sa môže využívať celoročne, to znamená aj v letných mesiacoch a je efektívny pre všetky typy pleti. A navyše vidíte výsledok takmer okamžite bez nutnosti rekonvalescencie.

Liposukcia Wa ter Jet je jednou z najnovších a najšetrnejších metód používaných na odstránenie nadbytočného tuku. Táto metóda je bezkonkurenčná svojou bezpečnosťou ako aj možnosťou dosiahnutia lepších výsledkov ako pri klasickej liposukcii. Ako prebieha samotný zákrok?

Ak sa trápite, že vám vlasov ubúda, vedzte, že sa trápite zbytočne. S rôznymi stupňami plešatosti, či kútmi si dokáže poradiť patentovaný robot PUNCH HAIR MATIC, ktorý sa v celom svete stáva zlatým štandardom transplantácie vlasov. Jeho obrovskou výhodou je, že zjednodušuje a zrýchľuje operačný proces a výsledky sú estetické a priaznivejšie.

Znižovanie elasticity pleti a tvorba vrások sú prirodzený proces, ktorým prechádza každý. S vekom pribúda vrások v tvári, v dekolte, ale napríklad aj na rukách. Niekto sa naopak trápi prevismi na viečkach, ktoré vytvárajú unavený vzhľad, alebo pigmentovými škvrnami. Žiaden z týchto problémov nie je neriešiteľný. Ak si na sklonku roka chcete dať záväzok, že sa svojich komplexov v Novom roku zbavíte, máme pre vás zopár dobrých tipov. Lebo aj malými zákrokmi môžete dosiahnuť veľké zmeny, ktoré vám dodajú sebavedomie.

Hovorí sa síce, že Vianoce sú časom zázrakov, no niekedy sa nemôžeme spoliehať len na nadprirodzené sily a musíme vziať riešenie situácie do vlastných rúk. Platí to napríklad vtedy, ak ide o dobrý pocit zo seba samej. Ak nám príroda nadelila možno výraznejšie črty tváre, alebo bola skúpa pri ženských partiách, dnes to už nie je dôvod na komplexy.

Leto sa už síce dávno skončilo, no mnohým dámam sa stáva, že ich pokožka na tieto dni ešte dlho spomína. A nie sú to veľmi príjemné spomienky. Slnečné lúče sú totiž častou príčinou vzniku pigmentových škvŕn. No nie jedinou.

Chce te sa dozvedieť, ako sa pohodlne a efektívne zbaviť nadmerného nežiaduceho ochlpenia? Čím sa líši takáto liečba laserom od tradičných epilačných a depilačných techník? Zaujímavý je fakt, že niektoré časti tela sa dajú depilovať aj v lete.

Stačí zopár šikovných ťahov "farbičkami" a tvár ženy sa neuveriteľne zmení. Dostane celkom inú iskru a šmrnc. Líčenie je skrátka umenie, ktoré z nás robí nežné víly aj sexi dračice. S blížiacim sa záverom roka prichádza čoraz viac príležitostí na to, aby sme zažiarili, či už aktuálne na stužkových slávnostiach, na blížiacich sa firemných vianočných a koncoročných večierkoch, alebo počas nadchádzajúcej plesovej sezóny.