Zväčšovanie pier PermaLip

600
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník OBJEDNAJTE SA NA KONZULTÁCIU 

Tvarovanie a zväčšovanie pier patrí v estetickej medicíne k najčastejším požiadavkám zo strany klientov. Permanentné, či semipermanentné výplne boli spojené vždy s pomerne vysokým stupňom nežiaducich účinkov a rizika pre pacientov.

Plné zmyselné pery – to je sen mnohých žien

  • Permalip™ ponúka trvalé a vysoko bezpečné riešenie zväčšenia pier s veľmi prirodzeným výsledkom. Výhodou výkonu je jeho úplná reverzibilita. Implantál PermaLip™ bol vyvinutý tak, aby mohol byť v prípade, že si ošetrená osoba praje svoj pôvodný vzhľad pier, jednoducho odstránený. Odstránenie implantátu trvá približne 10 minút.
  • PermaLip™ je jediný prípravok, ktorý je určený výhradne k výplni pier. Je vyrobený z mäkkého, solídneho silikonového elastoméru.
  • Implantát PermaLip™ prešiel rozsiahlymi klinickými štúdiami, aby bola zaistená jeho bezpečnosť a účinnosť.
  • PermaLip™ je patentovaný výrobok, certifikovaný FDA a CE.
  • PermaLip™ je navrhnutý a vytvarovaný podlá fyziologického tvaru pier, a preto je vzhľad pier po implantácii veľmi prirodzený. Vďaka jedinečnej technológii výroby je prípravok veľmi bezpečný, nezarastá do tkaniva a po implantácii nie je porušená funkcia pier.
  • PermaLip™ je k dispozícii v rôznych veľkostiach na uspokojenie individuálnych potrieb klientov – od mierneho zvýraznenia pier až po plné zmyselné pery.

Predoperačná príprava

Operácia nevyžaduje zvláštnu prípravu, na koži nesmie byť akýkoľvek prejav zápalového ochorenia. Pre možnosť zvýšeného krvácania odporúčame pacientom neužívať 3 týždne pred operáciou lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylsalicylovú (napr. acylpyrín, aspirín, anopyrín).

Priebeh operácie

Zväčšovanie pier pomocou implantátu PermaLip™ je relatívne jednoduché. Zákrok sa môže uskutočniť v bežnej ordinácii lekára. Po lokálnom znecitlivení sa v kútikoch úst vytvoria dve malé nárezy. Implantát PermaLip™ sa vťahuje tunelom do pery a vycentruje sa. Celý proces sa opakuje pri dolnej pere a nárezy sa uzatvoria vstrebateľnou sutúrou. Celý zákrok trvá priemerne do 30 minút.

Zväčšovanie pier PermaLipPooperačná starostlivosť

Tento zákrok nevyžaduje zvláštnu pooperačnú starostlivosť, maximálne je možné miesto zákroku počas jedného dňa ochladzovať.

Možné komplikácie operácie

Zákrok okrem bežných modrín a opuchov nemá nežiadúce komplikácie.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka