Košice

Odstraňovanie popraskaných cievok diodovým laserom

Odstraňovanie popraskaných cievok diodovým laseromMultifunkčný chirurgický diodový laser pracujúci na vlnovej dĺžke 980 nm o výkone 15, 25 alebo 50 W. Vlnová dĺžka 980 nm bola vybratá ako optimálna z hľadiska zvýšenej absorpcie laserového žiarenia v tkanive a dobrého koagulačného efektu. Nízky elektrický príkon, bezúdržbová technológia laserových diód a nízka hmotnosť predurčujú laser k mobilnému nasadeniu na rôzných pracoviskách. Laser sa používa v stomatológií, ORL, dermatológií a endoskopických aplikáciach chirurgie, gastroenterológie, urológie, bronchoskopie, gynekológie a neurochirurgie.

Rozšírené a popraskané cievky na tvári, dolných končatinách ale aj inde na tele vznikajú dôsledkom vrodenej dispozície-dedične v niektorých rodinách ale môžnu vznikať aj pri poškodení kože napríklad sálavým teplom,chladom,užívaním hormonálnych prípravkov a podobne.

Proces odstraňovania

Na odstraňovanie používame špičkový diodový laser,pri ktorom sa svetelná energia mení na tepelnú, ktorá cievku zničí. Výsledok je viditeľný čiastočne ihneď, ale hlavne po niekoľkých týždňoch. Vo vačšine prípadov je potrebné zákrok zopakovať. Bezprostredne po zákroku pretrváva začervenanie kože, ojedinele sa môžu vytvoriť drobné chrastičky. Výhodou je, že nie je potrebná žiadna bandáž ani špeciálna starostlivosť. Dôležitá je ochrana pred slnkom cca 3-6 týžňov, v lete sa zákroky nerobia.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka

live-agent