DERMA PEEL - Urban White

Ošetrenie kombinuje 5 metód, ktoré nie sú agresívne, ale dostanú sa do hlbších vrstiev pokožky. V pokožke je 15 – 20 vrstiev odumretých buniek , ktoré stúpajú nahor k rohovej vrstve a tam sa odlupujú. Miesto nich sa v spodných vrstvách kože vytvárajú nové bunky (z kmeňových materských buniek). Vrstvy mrtvých buniek udržujú vodu vo vnútri pokožky, bránia prístupu baktérií, chránia pred citlivosťou a pred poškodením chemikáliami, s ktorými môže kože prísť do styku. Vekom sa tento proces výmeny buniek spomaľuje a preto mu pomáhame exfoliáciou.
DERMA PEEL – je systém vyvinutý k obnoveniu vzhľadu tváre a dosiahnutia jemnejšieho, jednotnejšieho a presvetlenejšieho stavu pleti. Je indikovaný k ošetreniu mimických vrások, jaziev a stopách po akné.

Peelingová rada DERMA PEEL je doplnená bieliacou radou URBAN WHITE pre okamžité zosvetlenie pokožky.
URBAN WHITE – tato produktová rada patrí k novej generácii bieliacich ošetrení pokožky pôsobiacich priamo na stred bunky produkujúcej zafarbenie. Jedná sa o novú stratégiu, ktorá má prostredníctvom inhibície kľúčového génu či génov za výsledok depigmentáciu ako škvŕn spôsobených slnkom a vekom (indukovaná alebo fakultatívna pigmentácia), tak zjednotenie prírodného tónu pleti (genetická alebo konštitutívna pigmentácia) a výsledok je trvalý.
Obe tieto nové rady pracujú s pokožkou už na genetickej báze a preto sú účinky okamžité a nevratné.

Sada DERMA PEEL obsahuje

  • exfoliačný gél s diamantom
  • ukľudňujúci sprej
  • exfoliačný faktor fáza I a fáza II
  • neutralizačnú o osviežujúcu masku

Vhodný pre

Všetky typy pleti, od 20 rokov

  • rozšírené póry
  • jazvy
  • pigmentové škvrny

Doba trvania a frekvencia

45-60 min


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka

live-agent