Pridajte sa k nám 

 

Prvá rada v rámci profesionálnej kozmetiky, ktorá obsahuje v zložení všetkých produktov termálnu vodu zo Salies de Béarn (Francúzsko), čo jej vďaka schopnosti stimulovať reparačné mechanizmy kožnej bariéry dodáva hlavne vlastnosť podporovať odolnosť pokožky. Termálna voda z Salies de Béarn obsahuje neobyčajnú a rôznorodú zmes solí a oligoelementov z južného Francúzska. Vyniká obsah 837g/liter iontov horčíka, čo je najvyšší pomer zo všetkých minerálnych vôd na celom svete. Táto látka je kľúčová v ozdravných procesoch poškodených pokožiek. 
Aquatherm je rada produktov vyvinutá k uspokojeniu estetických potrieb všetkých typov pleti, zvlášť tých najdelikátnejších. Veľmi rýchlo prináša pocit okamžitého komfortu a zároveň ošetruje známky predčasného starnutia pokožky.
Citlivá pleť vyžaduje každodennú starostlivosť s kvalitnou kozmetikou určenou práve pre citlivú pleť. Tá znižuje začervenanie, nadmerné vysušovanie a alergické reakcie pokožky. Kozmetická rada AQUATHERM od SKEYNDOR pleť upokojí a dodá jej potrebnú výživu, zároveň navodí príjemný pocit pohody.

Vhodný pre

Všetky typy pleti, od 20 rokov

  • veľmi citlivá pleť
  • dehydratácia

Radi odpovieme na Vaše otázky

* - povinná položka