Masáže tváre

20
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

Klasická kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov.
Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre napojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.
Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú tiež proti migrénam.

Masáž tváre je vhodná na:

  • spomalenie tvorby vrások a kruhov pod očami
  • prekrvenie, prehydratovanie
  • potlačenie migrény a bolesti hlavy
  • odstránenie únavy a stresu, celkový relax
  • zvýšenie imunity organizmu
  • dĺžka ošetrenia: 30 min

Mikromasáž očného okolia

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre, ktorá je veľmi citlivá a ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči odzrkadľujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. 
Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami, znižuje sa vnutroočný tlak a tým posilňuje zrak. Mikromasáž očného okolia pôsobí proti únave očí a pomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.
Mikromasáž tiež posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a hlavne prekrvuje pokožku, ktorá odďaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie. Mikromasáž tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek a zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

Čokoládová masáž tváre a dekoltu

Čokoládová masáž je výborná na získanie dobrej nálady, odplavuje toxické látky z tela a uvolňuje napäté svaly. Blahodárne pôsobí na pokožku, ktorá bude krásne jemná a čokoládovo sladká.
Kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, ktoré účinne pôsobia proti príznakom starnutia. Počas niekoľkých minút sa pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti koži pružnosť, pevnosť, mladosť a pomáha uvoľniť stres.

Relaxačná aroma masáž

Veľmi jemná oddychová, uvolňujúca masáž má predovšetkým blahodárne účinky na stav mysle. Odbúra všadeprítomný stres a zároveň priaznivo pôsobí na prekrvenie pokožky na tvári a celkový vzhľad pleti. Pleť vyzerá okamžite oddýchnuto.

Na výber vône

  • Šampanské a jahody - vhodné pre všetky typy pleti
  • Glamour - vhodné pre zrelú pleť

Objednajte sa na konzultáciu

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka