Košice

Akustická rázová vlna - odstránenie celulitídy

Akustická rázová vlnaCelulitída je estetický problém, ktorý trápi najmä ženy v rôznom veku. Môže mať genetické predispozície, ale väčšinou je následkom nezdravého životného štýlu, nedostatočnej aktivity, sedavého zamestnania a podobne. Ak ste sa rozhodli s ňou skoncovať a zmenili ste svoj životný štýl od základov a aj tak sa Vám nedarí sa jej zbaviť – ponúkame Vám riešenie. Ošetrenie akustickou rázovou vlnou, ktoré je založené na zvukových vlnách s vysokou energiou. Zneje to hrôzostrašne, ale opak je pravdou. Tento spôsob odstránenia celulitídy je absolútne bezbolestný a pomôže Vám zbaviť sa celulitídy.

Čo je rázová vlna?

Rázové vlny sú zvukové vlny s vysokou energiou. Vyskytujú sa v atmosfére, napríklad v priebehu blesku, alebo v prípade keď lietadlá prerážajú zvukovú bariéru. V medicíne sa datuje použitie tlakovej vlny od roku 1980 pri rozbití obličkových a žlčníkových kameňov.

V modernej medicíne sa energia rázovej vlny uplatňuje na bolestivé časti tela kde uplatňuje svoje liečivé účinky. Rázové vlny urýchľujú proces hojenia v tele, stimulujú látkovú výmenu a zlepšujú krvný obeh.

Poškodené tkanivá postupne regeneruje a nakoniec lieči. Využíva sa v ortopédii ale tiež v estetickej medicíne na odstránenie celulitídy, odstránenie strií, aktiváciu lymfatického systému, relaxácii svalov, zmenšeniu obvodu - zoštíhleniu a tiež k redukcii tvárových vrások.

S čím vám akustická rázová vlna pomôže?

Akustická rázová vlna (AWT - Accoustic Wave Therapy) Vám pomôže s partiami ako sú zadok, stehná, vnútorná strana ramien a brucho.

 • liečba, korekcia a odstránenie celulitídy
 • korekcia jaziev a strií
 • vypnutie svalového a väzivového tkaniva
 • aktivácia enzýmov spúšťajúcich lipolýzu
 • odstránenie lymfedemu k zmenšeniu obvodu ošetrovaných oblastí – čo vedie k zoštíhleniu a k omladeniu kože na tele

Účinky ošetrenia akustickou rázovou vlnou - AWT

 • vypnutie kože, zlepšenie jej textúry a kontúry
 • okysličenie tukového tkaniva
 • aktivácia metabolizmu
 • zmenšení tukových buniek
 • vypnutie a aktivácia väzivového tkaniva
 • aktivácia enzýmov štiepiacich tuky
 • lymfatická drenáž
 • svalová relaxácia
Akustická rázová vlna

 

A výsledok?

K dosiahnutiu efektívneho a dlhotrvajúceho účinku je potrebné absolvovať 10 až 15 zákrokov raz ideálne dva krát za týždeň. Celý zákrok trvá 30 - 50 minút, podľa rozsahu ošetrenia. Výrazné zlepšenie štruktúry kože a jej spevnenie je možné pociťovať už po 4 zákrokoch. Zlepšenie stavu prebieha postupne.
K rýchlejšiemu a efektívnejšiemu výsledku je potrebné dodržiavanie pitného režimu, úprava stravy a dostatok pohybu.

 

Princíp a priebeh ošetrenia

Vďaka akustickej rázovej vlne dokáže prístroj D-ACTOR 200 veľmi účinne odbúrať tukové bunky, ktorých ste sa nemohli zbaviť ani úporným cvičením a prísnymi diétami. Navyše počas zákroku uvoľňuje akustická rázová vlna zatvrdnuté väzivové tkanivo, čím zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy a stimuluje tiež tvorbu kolagénu. Vďaka tomu dochádza k zmenšeniu tukových buniek, vypnutiu pokožky a zároveň k zoštíhleniu ošetrovanej oblasti.

Pred ošetrením nanesieme chladivý gél, ktorý uľahčuje pohyb aplikačnej koncovky a tiež prenikaniu rázovej vlny pod pokožku až k svalom. Samotné ošetrenie je bezbolestné a neinvazívne, sprevádzané však hlukovými prejavmi spôsobenými vysoko energetickými „výstrelmi“ zvuku s opakovanou frekvenciou do 21 Hz. Ten dokáže preniknúť až do hĺbky 5 cm.

Terapeuticky účinná energia sa dostáva do tela bez poškodenia povrchu kože, klient môže pociťovať mierne štípanie. Po ošetrení môže byť pokožka mierne červená, no po krátkej dobe sa farba pokožky vráti do normálneho stavu. Po zákroku by bolo ideálne venovať ešte ďalší čas pohybovej aktivite. Kúru odporúčame opakovať raz ročne, výsledkom čoho bude pevnejšia a odolnejšia koža s prirodzenou pružnosťou, aktivované väzivové tkanivo a samozrejme aj zlepšená textúra kože.

Zbavte sa celulitídy

Akustická rázová vlnaSkoncujte raz a navždy s celulitídou a nadbytočným tukom - nehanbite sa si obliecť mini sukňu alebo šortky. Toto ošetrenie akustickou rázovou vlnou je ideálne pre spevnenie pokožky a zbavenie sa celulitídy. Výsledky zbadáte už za 2 týždne. Pre viditeľné výsledky postačí 10 sedení po 30 minút.

Účinky pocítite už po štvrtom sedení. Akustická rázová vlna sa aplikuje prístrojom D-ACTOR 200, ktorý vyvinula švajčiarska spoločnosť Storz Medical. Ide o neinvazívny a úplne bezbolestný zákrok.

 
 

Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka