Pridajte sa k nám 

 
od
20
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem
o odstránenie strií 

Strie sú drobné jazvičky v koži, vznikajúce popraskaním elastických vlákien v koži. Vznikajú v období, v ktorom dochádza k náhlemu napnutiu kože, napr. v tehotenstve, pri rýchlom priberaní na váhe, pri rýchlom raste, neprimeraným športovaním, pri hormonálnych zmenách a pri dlhodobom užívaní kortikosteroidov. Čerstvé strie sú fialovočervenej farby, postupne blednú a nadobúdajú porcelánovo bielu farbu.

Strie sa najčastejšie tvoria v oblastiach

  • brucho
  • okolo pása
  • zadok
  • stehná
  • prsia
  • ramená

Aká je liečba strií

Zatiaľ neexistuje stopercentná liečba strií, napriek tomu sa vyplatí venovať im pozornosť. Striám môžeme predchádzať používaním krémov s obsahom kolagénu a elastínu, ktoré kožu spevňujú. V našom centre využívame rôzne metódy terapie strií, pričom pri výbere liečebnej metódy prihliadame na vek strií.
Pokiaľ sa strie objavia, je vhodné urýchlene začať liečbu biostimulačným laserom. Zákroky biostimulačným laserom pomáhajú rýchlejšej regenerácii kožného tkaniva a k vyblednutiu strií.
V liečbe čerstvých, ale aj starších strií úspešne využívame chemický peeling kyselinou trichlóroctovou ako samostatne aplikovanú látku alebo v kombinácii s injekčnou mezoterapiou. Možnosťou liečby strií je aj Dracula terapia. Najintenzívnejšou a najúčinnejšou metódou odstránenia strií je ošetrenie frakčným CO2 laserom. Pomocou svetelnej energie spálime povrch kože a navodíme novotvorbu pevného zdravého kolagénu.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka

live-agent