Mezobotox (baby botox) 

Ide o horúcu novinku v oblasti estetickej medicíny. Injekčná aplikácia mezobotoxu nie je zatiaľ na Slovensku veľmi známa a rozšírená. Tento nový trend k nám prichádza zo zahraničia.

Nové techniky aplikácie, tzv. baby botox alebo mezobotox vytvoria prirodzene mladistvý vzhľad. Termín “baby botox” vznikol v Spojených štátoch amerických, keď herečky, ktoré mali byť obsadené do filmových rolí, mali tvár bez mimiky a nedokázali stvárniť požadované emócie. Liečba vrások touto metódou znamená aplikáciu nižších dávok botulotoxínu do požadovaných oblastí. Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad tváre bez vrások za súčasného zachovania mimiky a emócii v tvári. Baby botox dáva pacientom možnosť výberu – efektívnu prevenciu pred vznikom trvalých, statických vrások.

Mezobotox je zriedený roztok botulotoxínu typu A - Botox. Používa sa na pozdvihnutie tvaru obočia, pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu, zmäkčuje záhyby alebo jemné vrásky na lícach, medzi nosom a ústami, odstraňuje pokrčenú bradu a dokáže ovplyvniť zjemnenie záhybov na krku.

Efekt mezobotoxu je dočasný a pre dosiahnutie dlhodobého efektu je potrebné ho opakovať ako náhle sa linky a vrásky vrátia do ich prirodzeného stavu, ktorý je zvyčajne po štyroch až piatich mesiacov po aplikácii. Avšak, bolo preukázané, že mesobotox zlepšuje a zvyšuje účinok ostatných aplikácií, ako sú výplne (kyselina hyalurónová) a plastické operácie. Uvoľnením základných svalov, mesobotox pomáha pri získavaní hladších textúr spolu s inými terapiami.

Cenník

Mezobotox 250 €

Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka