Košice

LED Terapia (výkonná biostimulácia)

15
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzultácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Objednajte sa na konzultáciu 

Doprajte si aj Vy mimoriadne účinky vypínača pleti pomocou LED terapie. Vďaka kombinácii LED svetiel rôznych vlnových dĺžok sa významne zlepšuje textúra pleti, prispieva sa k jej omladeniu, novotvorbe kolagénu, má protiinfekčné účinky, urýchľuje sa hojenie rán po operáciach a zlepšuje textúru jaziev.

Určitá vlnová dĺžka svetla je schopná prenikať do rôznej úrovne kože s jej štruktúrami a je dokázané že bunky kože rastú rýchlejšie ked sú vystavené expozícii LED svetla určitej vlnovej dĺžky.

Stimulované bunky začnú pracovať lepšie, koža je zdravšia, lepšie hydratovaná a prekrvená. Je vhodná aj na pooperačnú starostlivosť a zlepšenie hojenia aj čerstvých pooperačných rán.

Výsledkom je napnutie a omladenie pleti tváre, krku a dekoltu spolu so zjemnením vrások, redukuje sa viditeľné sčervenanie pokožky, redukuje sa veľkosť pórov.

Ako prebieha LED Terapia

Terapie sú bezbolestné, bezpečné pre všetky typy pokožky bez vedľajších účinkov a bez nutnosti rekonvalescencie. Ošetrenie je príjemné, úplne nebolestivé a trvá 20 - 30 minút. Môžte ho absolvovať buď cielene po operáciach, v rámci omladzovacích procedúr alebo len ako relax po náročnom dni.

LED Terapia

LED Terapia

LED Terapia

 


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka