Cenník

Hydratačný lifting pomocou eTWO (1 sedenie) 100 €

Omladnite za 30 minút o 10 rokov

HydroliftingSamotná mechanická korekcia vrások botulotoxínom, ošetrenie laserom, IPL či dermálnou výplňou nezlepší kvalitu pleti. Pre zastavenie starnutia je nevyhnutné dodanie látok, ktoré koža s vekom stráca. Medzi hlavné patrí kyselina hyaluronová, ktorej množstvo sa znižuje o 6% za 10 rokov. Medzi ďalšie látky patria vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály. Ich priame injekčné podanie do podkožia prináša dramatické omladenie pleti o desiatku rokov.

Čo je to hydrolifting?

Hydrolifting je metóda vypnutia pleti priamou aplikáciou kyseliny hyalurónovej s mimoriadnou hydratačnou kapacitou. Je schopná zachytiť až 30 krát viac vody, než je jej vlastná molekula. To má súčasne podporný vplyv na bunkové množenie a reguláciu kožnej mikrocirkulácie. Dochádza k obnove činnosti fibroblastov, remodelácii kolagénnych vlákien a elasticity pleti.

Od akého veku je vhodná metóda ošetrenia hydroliftingom?

Včasná aplikácia látok obsiahnutých v NCTF ® po tridsiatke má optimálny preventívny anti-aging efekt a zamedzí rozvoju príznakov starnutia – vrások, strate jasu, tonusu, pružnosti a pevnosti. S pribúdajúcim vekom sa znižuje hydratačný kapacita a je potom výhodné naplno využívať “liftingového” efektu omladenie aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Pre aplikáciu je vhodný okrem tváre aj krk, dekolt a chrbty rúk.

HydroliftingOšetrenie sa vykonáva s veľmi tenkou ihličkou po predchádzajúcej lokálnej anestéze kože krémom a je takmer nebolestivé. Hydrolifting má okamžitý efekt a po aplikácii nedochádza k vyradeniu klienta z pracovného alebo spoločenského života. Po dokončení aplikácie môžu byť vidieť pupienky, niekedy drobné modrinky. Po dobu dvoch týždňov od zákroku je nutné sa chrániť pred slnečným žiarením za pomoci ochranného krému. Vyhnite sa tiež náhlym zmenám teplôt, napríklad saunovanie. Make-up je možné aplikovať už ďalší deň.

Ako dlho ošetrenie hydroliftingom trvá?

Ošetrenie trvá 30-60 minút a pre dosiahnutie zreteľne mladšieho vzhľadu kože je vhodné ho podľa typu pleti opakovať dvakrát až trikrát v intervale jeden mesiac. Pre udržanie dosiahnutého efektu sa potom ošetrenie vykonáva raz za 4 – 6 mesiacov.


Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka