Predstavujeme Vám úplnú novinku v oblasti anti-aging medicíny, omladenie vlastnými bunkami – GÉVÉ Cell Therapy. V prípade, že sa chcete vyhnúť rôznym umelým zákrokom, práve táto metóda liečby a prevencie vrások by mohla byť pre Vás tá pravá. GÉVÉ Cell Therapy totiž na omladenie pleti využíva iba bunky pochádzajúce priamo z Vášho tela, pričom tento spôsob je netoxický, pre telo prirodzený a je založený na biologických princípoch regenerácie pokožky. Starnutie pleti a tvorba vrások sú dané genetickou predispozíciou, ale aj životným prostredím či nezdravým životným štýlom. V dôsledku týchto faktorov základné bunky pokožky – fibroplasty strácajú schopnosť produkovať kolagén a pokožka jeho úbytkom stráca svoju pružnosť a pevnosť. Pomocou tejto novinky však dokážeme pomôcť telu opäť vytvárať stratený kolagén a pokožka je tak schopná omladzovať sa sama.

Ako GÉVÉ Cell Therapy funguje?

Pri tejto metóde sa z vlastnej kože pacienta odoberajú bunky určené na implantáciu. Tie ďalej smerujú do laboratória, kde sa za prísnych podmienok spracovávajú, a tak sa získava prirodzený biomateriál, v ktorom dochádza k výraznému pomnoženiu fibroplastov. Následne sa na kliniku vráti okolo 30 až 100 miliónov vlastných buniek, ktoré sa implantujú do pokožky pacienta. Takto dokážeme pomaly starnúce fibroplasty nahradiť novými, funkčnými a výkonnými.

Priebeh odberu a následnej aplikácie buniek

Bunky sa odoberajú prostredníctvom malej vzorky kože spoza ucha, pričom samotný odber kožného štepu prebieha na operačnej sále, trvá asi 15 minút a je bezbolestný. Po dokončení kultivácie v laboratórnych podmienkach sa bunky aplikujú injekčne do strednej vrstvy pokožky v podobe suspenzie fibroplastov. Bunky rovnomerne migrujú a začínajú produkovať kolagénové a elastínové vlákna tvoriace podkožnú hmotu, pleť sa takto napína, znovu získava pružnosť a pevnosť, a tým dochádza aj ku korekcii vrások.

Koľko aplikácií je potrebné podstúpiť?

Výsledky testov potvrdzujú, že už po prvom ošetrení dochádza k viditeľnému zlepšeniu textúry kože a výraznej korekcii a vyhladeniu vrások. Celkovo sa odporúča vykonať 3 aplikácie v priebehu štyroch až šiestich mesiacov v závislosti od stavu pokožky.

Využitie GÉVÉ Cell Therapy

Bunková terapia je efektívna najmä pri omladzovaní pokožky a korekcii vrások, no má tiež veľký význam pri hojení a regenerácii poškodených miest na pokožke, ako sú jazvy, popáleniny či akné.

Cenník

Zákrok Cena
GÉVÉ Cell Therapy 1500 €

Radi odpovieme na Vaše otázky

(max. veľkosť všetkých fotiek spolu je 10 MB)

Pre jednoduchšie a jednoznačnejšie posúdenie Vašej žiadosti môžete nahrať aj fotky.
Poznámka: Fotografia nie je povinnou položkou!


* - povinná položka