MUDr. Andrea Nestorová

TRANSPLANTÁCIA
VLASOV


Dobrý deň, prispejem svojou aktuálnou skúsenosťou s transplantáciou vlasov metódou PUNCH HAIR MATIC / NeoGraft, ktorú som absolvoval u pani doktorky Nestorovej. ...

Pre tých z vás, ktorí nad zákrokom váhajú, musím povedať - naozaj sa nie je čoho báť. Celý zákrok je úplne bezbolestný a vďaka personálu dokonca príjemný. Mne osobne bolo transplantovaných 1000 štepov, prevažne do oblasti kútov, ale aj prednej línie. Celý zákrok trval cca od 10tej do 16tej, aj s hodinovou pauzou na obed a pozákrokovými inštrukciami, ako sa o vlasy ďalej starať. 
Čo sa týka personálu, musím povedať, že milší, ústretovejší a ľudskejší prístup som doteraz v žiadnom zdravotníckom zariadení nezažil, a to vrátane súkromných kliník. Pani doktorka Nestorová aj so svojou pani asistentkou boli celý čas milé, usmiate a vidno, že sú zohratý tím a práca ich baví. Navyše sú maximálne profesionálky a práca im išla naozaj „od ruky“. 
Pred zákrokom som sa pre Košice rozhodoval najmä kvôli pozitívnym referenciám od ostatných pacientov, dnes by som ich komukoľvek odporučil sám. Tí z vás, ktorí majú podobný problém, ako som mal ja, určite neváhajte a choďte do toho :)

Poslané od: Martin


Napíšte nám

* - povinná položka