Omladnite rýchle, účinne a bezpečne (Korzár)

Trápia vás vrásky, pigmentové škvrny či jazvy po akné? Tak potom práve vám je určená sublatívna rejuvenácia - unikátna liečebná metóda prístrojom eMatrix s technológiou frakčnej rádiofrekvencie.

Prístroj na omladenie pokožky eMatrix veľmi účinne, ale neinvazívne zregeneruje vašu pokožku, stiahne póry, vypne a omladí. eMatrix vám pomôže vyriešiť problém s unavenou pokožkou, redukciou vrások, pigmentáciou, ale tiež so striami a jazvami aj po akné.

Ako sublatívna rejuvenácia funguje?

"Unikátnou vlastnosťou sublatívnej rejuvenizácie eMatrix je maximálny liečebný efekt v podkoží s minimálnym poškodením povrchu kože. Teplo vzniká z rádiofrekvenčného prúdu vpraveného do kože maticou mikroelektród. Oveľa intenzívnejšie teplo, ktoré preniká do hlbších vrstiev kože, vedie k tvorbe kolagénu, stiahnutiu pórov a následnej redukcii jemných vrások," vysvetľuje MUDr. Andrea Nestorová z Centra plastickej a estetickej chirurgie v Košiciach.
Unikátny prístroj eMatrix, ktorý využíva rádiofrekvenčnú energiu, umožňuje vykonať zákrok v troch intenzívnych stupňoch, podľa stavu a veku pokožky. Ošetrenie koncovkou Sublime je určené k okamžitému a dlhodobému vyhladeniu vrások a zlapšeniu kontúr tváre. Ošetrenie koncovkou Sublative je veľmi účinné k vyhladeniu jemných a stredne hlbokých vrások, jazvičiek po akné, pooperačných jaziev, k redukcii hyperpigmentácii a rozšírených pórov, výrazne ovplyvňuje svetlé strie a môžu sa ňou ošetrovať aj strie na prsiach. 
"Liečba je účinná, bezpečná a vhodná aj pre tmavšie fototypy alebo opálenú pokožku, pri ktorej nemožno použiť laserovú terapiu. Liečbu je možné prevádzať celoročne," dodáva MUDr. Nestorová.

Ako prebieha ošetrenie?

Pred zákrokom je ošetrovaná oblasť dôkladne očistená, prípadne sa na nej nanesie lokálne povrchová anestéza. Podľa požadovanej liečby sa nastavia príslušné parametre prístroja. Ošetrovaná plocha sa postupne prekryje dotykmi koncovky so štvorcovou stopou o veľkosti 12 mm. "Maticou mikroelektród cez pokožku do podkožia prechádzajú pulzy rádiofrekvenčného prúdu, ktoré kožu bodovo rýchlo zahrejú. Krátko po ošetrení koža mierne sčervená a vznikne mierny opuch. Pri nastavení vysokých parametrov vzniknú po zákroku na pokožke jemné chrasty, ktoré sa postupne odlúčia," dodáva MUDr. Nestorová.

Aké sú vhodné indikácie?

eMatrix je veľmi účinný nielen k neinvazivnému vypnutiu a omladeniu pokožky, liečbe bielych strií, nerovnomernosti textúry kože, pórov, ale aj k odstráneniu jazvičiek po akné a rôznych pigmentácií. "Spravidla sú potrebné tri ošetrenia v intervale štyroch a šiestich týždňov," odporúča MUDr. Andrea Nestorová.

Aká je starostlivosť po zákroku?

Ošetrenie má okamžite viditeľný výsledok, nedochádza k poškodeniu povrchu pokožky, klienta zákrok nijako neobmedzí. Bezprostredne po ošetrení sa nanesie na ošetrovanú plochu upokojujúci krém. Už druhý deň sa možno vrátiť k bežným aktivitám. Počas prvých dvoch dní sa treba vyvarovať mechanickému a tepelnému poškodeniu ošetreného miesta, napr. horúceho kúpeľa alebo masáži. Už 12 hodín po ošetrení môžu byť použité hydratačné pleťové prostriedky a make-up. Po celú dobu ošetrenia a najmenej mesiac po zákroku je nutné chrániť ošetrenú oblasť slnečnou clonou s faktorom minimálne 30.

Aký výsledok môžeme očakávať?

Bezprostredne po zákroku je vidieť zlepšenie - pokožka sa rozjasní a dochádza k redukcii vrások a nerovností pleti. Najlepší dlhodobý efekt je vidieť za dva až tri mesiace po skončení liečby, keď sa prejaví efekt novo vytvoreného kolagénu.

Napíšte nám

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .

* - povinná položka

 
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania .