Cena tohto zákroku

od 400€*

*táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzulácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný cenník

Tento zákrok je vhodný pre pacientov, pri ktorých sa prejavuje starnutie spolu s povolenou kožou na čele a zároveň u nich už nepomáhajú menej invazívne zákroky ako je botox, výplne, lasery a podobne.

PREDOPERAČNÁ PRÍPRAVA

Operácia nevyžaduje zvláštnu prípravu, na koži nesmie byť akýkoľvek prejav zápalového ochorenia. Pre možnosť zvýšeného krvácania odporúčame pacientom neužívať 3 týždne pred operáciou lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylsalicylovú (napr. acylpyrín, aspirín, anopyrín).

forehead lift

PRIEBEH OPERÁCIE

Pri zákroku sa dvíha koža čela, ktorá sa napne a po prerušení svalových vlákien sa fixuje vo vlasovej časti hlavy. Operácia sa vykonáva buď samostatne alebo v kombinácii s liftingom obočia (brow lift) prípadne s kompletným faceliftingom. Ak je to potrebné, súčasne sa odstraňuje nadbytočná koža s podkožím spolu s úpravou čelového svalu. Dochádza tak k vypnutiu kože a jej mladšiemu vzhľadu. Rovnako sa odstráni smutný a utrápený výraz tváre. Zákrok sa vykonáva v lokálnej alebo celkovej anestéze po zhodnotení celkového zdravotného stavu a konzultácii s operatérom.

POOPERAČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Odporúča sa kompresia asi na 10 dní. Prvý týždeň spať vo zvýšenej polohe, vyhýbať sa väčšej fyzickej námahe približne 3 až 4 týždne.

forehead lift

MOŽNÉ KOMPLIKÁCIE OPERÁCIE

Bežné chirurgické komplikácie ako opuch, infekcia, krvácanie, modriny, prechodne mierne teploty. Opuch sa môže rozšíriť aj na viečka a tvár. Je možná dočasná strata vlasov v oblasti jazvičky.

pred
po
Mám záujem o*

Zákrok
Invalid Input

Meno a priezvisko*

Telefónne číslo*

E-mailová adresa*

Prosím, uveďte Vami preferovanú formu kontaktu*

Správa pre nás*

Prosím, uveďte návrh termínu konzultácie.
Od*

Do*

Absolvovali ste konzultáciu pred zákrokom?*

Absolvovaná s*

V zariadení*

Dátum absolvovanej konzultácie*

Prosím, uveďte návrh termínu konzultácie.
Od*

Do*

Prosím, uveďte návrh termínu vykonania zákroku.
Od*

Do*

Overenie

*