Pridajte sa k nám 

 
od
4
Eur*

* táto cena je len orientačná. Konečnú cenu zákroku určí ošetrujúci lekár po konzulácii s pacientom na základe vyšetrenia

Kompletný Cenník Mám záujem o túto službu

Depilácia voskom je najpopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jej efekt vydrží i niekoľko týždňov a pokožku zanecháva nádherne hladkú. Obľúbená je rovnako medzi dámami ako aj pánmi, ktorým prekáža ochlpenie na niektorých častiach tela. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Horúci depilačný vosk sa aplikuje na požadovanú oblasť a následne sa naň priloží kus textílie. Ten sa potom prudkým pohybom strhne v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku, ktoré zostanú na pokožke, sa odstránia pomocou hojivého oleja.
Dĺžka ošetrenia je vždy závislá od plochy, ktorá sa depiluje (cca 10 až 60 min).

Brazílska depilácia

Pri brazílskej depilácii sa odstraňujú chĺpky z intímnej oblasti, ponecháva sa len jemný prúžok chĺpkov vpredu. Takáto úprava ochlpenia umožňuje ženám nosiť bez obáv bikiny, alebo tango nohavičky, zároveň je dlhodobým riešením na odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia. Chĺpky sa v genitálnej oblasti najprv nožnicami skrátia, aby na ne mohla byť nanesená depilačná hmota. Depilácia sa vykonáva teplým voskom, cukrovou pastou, orientálnou hmotou, niekedy elektrickou ihlou alebo laserom. Na ňu sa priložia prúžky látky, ktoré sa po jemnom stuhnutí strnú. Je vhodné zveriť sa do rúk odborníkom, aby ste si nepoškodili jemnú kožu intímnych partii. Strhávanie chĺpkov sa opakuje aj dva krát, ak je to potrebné.

Výhody a nevýhody

V prvých 24-hodinách počítajte s podráždením v depilovanej oblasti. Procedúra je síce bolestivá, ale väčšina zákazníčok tvrdí, že nie je až tak bolestivá ako sa nazdávali a bolesť ich neodradzuje. Výbornou pomôckou je uvoľnenie celého tela. Na rozdiel od depilačných krémov či holenia pomocou žiletky sa procedúra nemusí opakovať tak často, bez chĺpkov ostanete po dobu niekoľkých týždňov, navyše nemusíte bojovať s nepríjemnými vyrážkami.


Radi odpovieme na Vaše otázky

* - povinná položka