Prvá rada v rámci profesionálnej kozmetiky, ktorá obsahuje v zložení všetkých produktov termálnu vodu zo Salies de Béarn (Francúzsko), čo jej vďaka schopnosti stimulovať reparačné mechanizmy kožnej bariéry dodáva hlavne vlastnosť podporovať odolnosť pokožky. Termálna voda z Salies de Béarn obsahuje neobyčajnú a rôznorodú zmes solí a oligoelementov z južného Francúzska. Vyniká obsah 837g/liter iontov horčíka, čo je najvyšší pomer zo všetkých minerálnych vôd na celom svete. Táto látka je kľúčová v ozdravných procesoch poškodených pokožiek.
Aquatherm je rada produktov vyvinutá k uspokojeniu estetických potrieb všetkých typov pleti, zvlášť tých najdelikátnejších. Veľmi rýchlo prináša pocit okamžitého komfortu a zároveň ošetruje známky predčasného starnutia pokožky.
Citlivá pleť vyžaduje každodennú starostlivosť s kvalitnou kozmetikou určenou práve pre citlivú pleť. Tá znižuje začervenanie, nadmerné vysušovanie a alergické reakcie pokožky. Kozmetická rada AQUATHERM od SKEYNDOR pleť upokojí a dodá jej potrebnú výživu, zároveň navodí príjemný pocit pohody.

Vhodný pre
Všetky typy pleti, od 20 rokov
  • veľmi citlivá pleť
  • dehydratácia
Doba trvania a frekvencia
cca 60 min, 1x týždenne
Mám záujem o*

Zákrok
Invalid Input

Meno a priezvisko*

Telefónne číslo*

E-mailová adresa*

Prosím, uveďte Vami preferovanú formu kontaktu*

Správa pre nás*

Prosím, uveďte návrh termínu vykonania zákroku.
Od*

Do*

Overenie

*