Bolo dokázané, že zlato má nielen antibakteriálne vlastnosti, ale skutočne napomáha k dopraveniu molekuly kyslíka priamo do kože. Ovplyvňuje bunkové funkcie a poskytuje pleti novú energiu. Toto napomáha k oživeniu a omladeniu pokožky. Zlato zlepšuje krvný a lymfatický obeh, prečisťuje pleť, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Chráni tiež kolagénové vlákna pred poškodzovaním a má silný protivráskový efekt.
Luxusná intenzívna starostlivosť pre účinné omladenie, regeneráciu, obnovu a spevnenie pleti s obsahom mikročastíc zlata a arganovým olejom.

  • Zlaté mikročiastočky spomaľujú proces starnutia a znateľne zmierňujú jemné i hlbšie vrásky. Podporujú správne okysličenie buniek a ich schopnosť regenerácie
  • Arganový olej vyživuje pleť, zjemňuje ju a dodáva potrebné vitamíny. Je to tzv. suchý olej, takže nezanecháva na pokožke mastnotu. Pleť je naopak krásne suchá, hebká a vláčna
  • Vhodné pre zrelú, unavenú, povädnutú a stresovanú pleť, ktorú veľmi účinne omladzuje, regeneruje, spevňuje a vypína

Program 12 BTX GOLD predstavuje neobyčajne príjemné, luxusné ošetrenie so silným omladzujúcim efektom. Dodá pleti novú energiu, vypne ju, viditeľne omladí a nádherne rozžiari.
Procedúra je vhodná pre všetky typy pleti, ale najmä pre zrelú pleť.

CENNÍK

Zákrok Cena v €
BTX GOLD 35€

end faq

Mám záujem o*

Zákrok
Invalid Input

Meno a priezvisko*

Telefónne číslo*

E-mailová adresa*

Prosím, uveďte Vami preferovanú formu kontaktu*

Správa pre nás*

Prosím, uveďte návrh termínu vykonania zákroku.
Od*

Do*

Overenie

*