Čo je to Cellular Matrix?

Cellular Matrix – prirodzené riešenie starnutia pleti
Revolučná novinka, kombinujúca dve najefektívnejšie techniky omladenia pleti - A-PRP + HA (špeciálna kyselina hyaluronová).
Veľa štúdií už dokázalo, že starnutie je proces, ktorý začína na bunkovej úrovni. To vedie nielen k redukcii kolagénu a zníženiu prirodzenej hydratácie kože, ale aj k stenšeniu pokožky, zníženiu odolnosti voči UV žiadeniu a postupnej strate imunytných mechanizmov.
Výsledok týchto procesov vedie k tvorbe: vrások, pigmentových škvŕn, ovisnutej kože, kruhov pod očami, rednutiu vlasov atď.

Cellular Matrix

Väčšina estetických procedúr iba „zakryje“ známky stárnutia

Ale pomocou Cellular Matrix je možné dosiahnuť omladenie pokožky a zároveň dlhodobej prevencie a ochrany kože pred vonkajšími a vnútornými vplyvmi (napr. zníženie odolnosti kože, pri hormonálnych zmenách, atď).
S NOVINKOU Cellular Matrix, je možné naštartovať proces regenerácie kože priamo na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitných procesov v koži. A vďaka obsahu špeciálnej kyseliny hyalurónovej sa pleti vráti jej prirodzená hydratácia a výživa.
Výsledkom tejto procedúry je prirodzené vyplnenie vrások, vypnutie ovisnutej kože, redukcia pigmentových škvŕn, odstránenie kruhov pod očami, redukcia stôp po akné, vrátenie farby a jasu pleti.

pred
po
Mám záujem o*

Zákrok
Invalid Input

Meno a priezvisko*

Telefónne číslo*

E-mailová adresa*

Prosím, uveďte Vami preferovanú formu kontaktu*

Správa pre nás*

Prosím, uveďte návrh termínu konzultácie.
Od*

Do*

Absolvovali ste konzultáciu pred zákrokom?*

Absolvovaná s*

V zariadení*

Dátum absolvovanej konzultácie*

Prosím, uveďte návrh termínu konzultácie.
Od*

Do*

Prosím, uveďte návrh termínu vykonania zákroku.
Od*

Do*

Overenie

*